Menu

Spotkanie wigilijne w RWS Biały Kamień - Konradów

Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień - Konradów zorganizowała spotkanie wigilijne dla członków rady i osób wspierających jej działania.

Spotkanie wigilijne w RWS Biały Kamień - Konradów
Była to okazja do podziękowań za cały rok pracy społecznej na rzecz mieszkańców Wałbrzycha. Przewodniczący RWS-u Ryszard Nowak wręczył także trzy złote serca, dla osób szczególnie zasłużonych dla tej jednostki. Otrzymali je wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska, kierownik Biura Edukacji Anna Elżbieciak-Stec i strażniczka miejska Agata Kacała-Baran.
 
Oprócz śpiewania kolęd przy akompaniamencie Małgorzaty Wiłkomirskiej zebrani mogli wysłuchać poetyckiej twórczości zaprzyjaźnionego z radą księdza Macieja Sroczyńskiego. Wikariusz pisze wiersze o Wałbrzychu. Wśród nich znalazł się także wiersz o Księżnej Daisy, a także specjalny wiersz o pomocnej dłoni dedykowany wiceprezydent Wałbrzycha Sylwii Bielawskiej.
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26

Komentarze

Ryszarda (18 grudnia 2022 12:14)
To ma tyle wspólnego z Dzielnica Konradów co zeszloroczny śnieg. Od lat Pan Radny zaprasza swoje Towarzystwo i daje im bombonierki i kwiatki oraz nagrody. Dziwne ze zerwal współpracę z trzema białokamieńskimi parafiami. Zaprosil wikarego który 5 lat niema z Białym Kamieniem nic do czynienia. Nawet zabawe Mikolajkowa z kościoła przeniosł na Aqua Zdroj. Wszystko robi na pokaz i w oczach kamer.
mieszkaniec (15 grudnia 2022 21:44)
wielkie Gratulacje Panie Ryszardzie-tak trzymać!
Analityk miejski (15 grudnia 2022 16:57)
3 serduszka...Dla wiceprezydentki za przychylne oko, edukatorce? Coś jak Nowaczykowi honorowy obywatel? A straznicce miejskiej?.? Gdyby się dobrowolnie tej dziwnej formacji zwolniła, to rozumiem..

Dodaj komentarz

Biały Kamień  |   RWS  |   święta  |   boże narodzenie  |   wigilia  |  

RWS Stary Zdrój wraca na pełne obroty

Leon - pierwszy wałbrzyszanin w 2023 roku

Wyciek gazu na Andersa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij