Menu

W leśnych domkach w Kowalowej

W Kowalowej, na ul. Malinowej, powstały dwa nowe domki wypoczynkowe w stylu nowoczesnej stodoły. Są one otoczone lasem i dziką naturą, dzięki czemu gwarantują każdemu wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

W leśnych domkach w Kowalowej

Kowalowa to malownicza wieś łańcuchowa w Gminie Mieroszów przy drodze krajowej nr 35, która prowadzi z Wrocławia do przejścia granicznego z Czechami w Golińsku. Wieś została zlokalizowana nad rzeką Ścinawka, pomiędzy Górami Suchymi a Pasmem Lesistej w Sudetach Środkowych.

- Właśnie to doskonałe położenie w górach, na pograniczu polsko – czeskim sprawiło, że narodziła się w nas myśl stworzenia wyjątkowego miejsca do spokojnego wypoczynku na łonie natury. "W leśnych domkach" są - gwarantujące prywatność – przytulne i ciepłe wnętrza. Dwa nowoczesne domki, wyposażone w: aneks kuchenny, salon, łazienkę oraz poddasze z pokojami, są przygotowane nie tylko na pobyt osób dorosłych, ale także rodzin z dziećmi. Naszym gościom oferujemy także ekologiczne śniadania i możliwość skorzystania z szerszej oferty gastronomicznej w pobliskim Sokołowsku – to zaledwie 3,5 km samochodem lub 30 minut spacerem przez las. Wkrótce otwarcie, o którym będziemy informowali na tworzonej stronie internetowej wlesnychdomkach.pl oraz w mediach społecznościowych – mówią właściciele domków w Kowalowej.

Projekt, którego celem jest rozwijanie działalności gospodarczej w zakresie usług noclegowych, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Przewidywany wynik operacji: Rozwój działalności firmy w zakresie usług turystycznych i stworzenie nowych miejsc pracy.

Komentarze

Spaślak (19 grudnia 2022 12:48)
- Skąd się biorą Polacy? - Z pieprzenia polityków?
Janina (17 grudnia 2022 19:03)
Jak mozna rezerwowac ?
Antoni (16 grudnia 2022 21:29)
Czy Swieta i Sylwester można zarezerwować??

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij