Menu

Stara Kopalnia najlepsza w Polsce

Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu została jednym z Najlepszych Produktów Turystycznych Polski 2022 roku. 
 

Stara Kopalnia najlepsza w Polsce
Konkurs organizowany przez Polską Organizację Turystyczną ma wyłonić najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjaznych dla turystów produkty turystyczne i popularyzować je. Przy ocenie brane są pod uwagę między innymi dostępność dla turysty czy wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w rozwoju produktów. Plebiscyt organizowany jest od blisko 20 lat (od 2003 roku). Co roku laureatami zostają nowe i często jeszcze niepoznane przez turystów produkty turystyczne. Poziom konkursu rośnie z każdą edycją.
 
Nagrodę dla Starej Kopalni odebrał od prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej Rafała Szmytke, dyrektor Starej Kopalni Jan Jędrasik. Uroczysta gala odbyła się w czwartek (15 grudnia) w Warszawie.
 
 
- To ogromne wyróżnienie. Już samo pojawienie się w zestawieniu Polskiej Organizacji Turystycznej, wśród 16 najlepszych tegorocznych kandydatów z Polski jest dużym wyróżnieniem i nobilitacją — mówi dyrektor Jan Jędrasik Cieszymy się, że jesteśmy wśród laureatów, jedno z najważniejszych konkursów turystycznych w Polsce.


 
adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gawrek (20 grudnia 2022 7:41)
Serdeczne dzięki STAREJ KOPALNI za trud w kultywowaniu tradycji górniczych; Młodzi; korzystajcie z tego i uczcie się, bo kiedyś NAS zabraknie i tylko POMNIKI będą przemawiać.

Dodaj komentarz

Filmy krótkometrażowe nominowane do Oscara w Starej Kopalni

Fundusze unijne dla Wałbrzycha

Czwartkowe spotkania z kulturą i sztuką

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij