Menu

Są poszukiwani przez policję. Pójdą siedzieć

Andrzej Boguszewski, Adrian Mika i Piotr Bogulski – to osoby z terenu działania Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach, które są poszukiwane przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej różnego rodzaju przestępstw. Policja ujawniamy ich wizerunki. Może ktoś z Państwa wie, gdzie w tym momencie przebywają?

Są poszukiwani przez policję. Pójdą siedzieć
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z tą jednostką pod numerem telefonu 47 87 571 20, Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 513 60 lub poprzez numer alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość.
 
Poszukiwani:
 
Andrzej Boguszewski z Boguszowa-Gorc, 52 lata - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu kradzież z włamaniem:
 
 
Adrian Mika z Czarnego Boru, 22 lata - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za rozbój:
 
Piotr Bogulski z Golińska, 35 lat - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za groźby karalne w stosunku do innej osoby:

 

opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Darson (20 grudnia 2022 9:39)
Kudlak policjant z 1 obciąga w bramach za hajs. Słyszałem ,że po cichu się spotyka z kolegą ze szkolnej ławki ,, Pamiętamy Kudlak pedale
Monthy Phyton (19 grudnia 2022 11:33)
Cytuję użytkownika: Adam
Za kasprzyka z piaskowej gory sie wezcie...diler chodzi cały dzien na wolnosci a policja nic.
Daj im spokój. Oni teraz stoją za krzakami i mandaty wystawiają, bo trzeba na premię grudniową zasłużyć.
Adam (19 grudnia 2022 5:57)
Za kasprzyka z piaskowej gory sie wezcie...diler chodzi cały dzien na wolnosci a policja nic.
No pewnie. (17 grudnia 2022 19:00)
Trzaska po nosie kryształy wiem bo go znają....
Sowa (17 grudnia 2022 11:10)
Myśle ze Andrzej ma coś wspólnego z amfa sadzac po spojrzeniu ????
Tom (16 grudnia 2022 18:21)
Pójdą siedzieć ale jak ich złapiecie
Grażyna z walbrzycha (16 grudnia 2022 13:46)
Piotrek nie dawaj się tym skorwysyna to mafia jak ksiądz
Podzamczanin (16 grudnia 2022 13:04)
To za groźby się idzie grzać? Czemu nie siedzą Ci co polityków wyzywają?
mieszkaniec (16 grudnia 2022 13:00)
Dwóch pierwszych kryminał wymalowany na twarzach-coś w tym jest.
DJ2022 (16 grudnia 2022 10:44)
3-DEBILE !
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   policja  |   112  |   poszukiwani  |  

Napadła na 92-latkę i okradła ją

Zatrucie tlenkiem węgla - dwie dziewczynki w szpitalu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij