Menu

Zabójstwo w Strzegomiu. Aresztowany 70-latek

Rodzinna tragedia w Strzegomiu. Córka przyszła odwiedzić rodziców, na miejscu znalazła matkę we krwi, miała rany kłute, co wskazuje, ze ktoś ją zabił. Policja aresztowała 70-letniego męża denatki.


 

Zabójstwo w Strzegomiu. Aresztowany 70-latek

Do tragedii doszło w środę, 14 grudnia. Jak informuje prokurator Marek Rusin ze świdnickiej prokuratury, do rodziców przyjechała ich dorosła córka. Gdy weszła do mieszkania, zobaczyła matkę leżącą we krwi. Kobiety nie udało się uratować, lekarz pogotowia stwierdził zgon.

Jak poinformował prokurator Marek Rusin, na ciele kobiety widać było rany kłute, co wskazuje na działanie osób trzecich. Zatrzymany został 70-letni mąż denatki. Prokuratura przedstawiła mu zarzut zabójstwa.

Dziś ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Prokuratura bada, jak doszło do tragedii. Wnioskowała też o areszt dla 70-latka. Mężczyźnie grozi dożywotnie więzienie.

 

 adm
foto: ilusrtacyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mistrz (16 grudnia 2022 15:05)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
Dożywotnie. Jeblem. 70 lat to on może jutro umrzeć. A z innej strony, jemu dożywocie a innym zabójcom co w kwiecień wieku dają po 15 lat. Dożywocie, kto dostaje takie wyroki w Polsce?
Niech tam zdycha
Kakaowy ministrant (16 grudnia 2022 12:59)
Dożywotnie. Jeblem. 70 lat to on może jutro umrzeć. A z innej strony, jemu dożywocie a innym zabójcom co w kwiecień wieku dają po 15 lat. Dożywocie, kto dostaje takie wyroki w Polsce?

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prokuratura  |   Strzegom  |   zabójstwo  |   morderstwo  |  

Pijane za kierownicą...

Zdewastował domek dla dzieci 45-latkowi grozi 5 lat więzienia

Uszkodzona rura z gazem na Nowym Mieście. Ewakuacja mieszkańców

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij