Menu

Miners Minis Wałbrzych wicemistrzem Ogólnopolskiego Turnieju Futbolu Flagowego w Zabrzu

Młodzi reprezentanci wałbrzyskiej drużyny Footballu Amerykańskiego zostali  wicemistrzem w Ogólnopolskim Turnieju Futbolu Flagowego w Zabrzu

Miners Minis Wałbrzych wicemistrzem Ogólnopolskiego Turnieju Futbolu Flagowego w Zabrzu

- Drugi rok z rzędu nasi najmłodsi zawodnicy meldują się na podium. Brawa dla zawodników i trenerów. - informuje klub Miners

 

 

Futbol flagowy (ang. flag football) – odmiana futbolu amerykańskiego, w której zawodnicy „szarżują” przez zerwanie flagi lub szarfy z ubrania przeciwnika.

W większości lig futbolu flagowego stosuje się pasy, do których doczepia się kilka flag – w liczbie zależnej od wytycznych ligi.


red
foto: fb Miners
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Robert (18 grudnia 2022 15:02)
Gratulacje????

Dodaj komentarz

miners  |   walbrzych  |   minis  |   sekcja  |   sport  |   football  |   amerykanski  |  

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij