Menu

Zamknięta droga Świdnica - Świebodzice. Kilka osób w szpitalu

Droga ze Świdnicy do Świebodzic jest zamknięta. Powodem jest silny wiatr, który nawiewa śnieg z pól i mocno ośnieżona jezdnia. Doszło już do dwóch wypadków busów, ciężarówka zjechała do rowu.


 

Zamknięta droga Świdnica - Świebodzice. Kilka osób w szpitalu

Droga jest zamknięta od Słotwiny w kierunku Świebodzic.  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad skierowała na miejsce cztery pługopiaskarki. Jak informuje policja, jezdnia jest mocno ośnieżona, jest bardzo slisko, a silny wiatr nawiewa na drogę śnieg z pól. Zdecydowano o zamknięciu drogi.

Objazd trasy Świdnica - Świebodzice wyznaczono przez Nowy Jaworów. Trasę Wałbrzych - Świdnica można pokonać jadąc przez Modliszów.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wysłała do odśnieżania drogi kolejne cztery  pługo-piaskarki.

Doszło już do dwóch wypadków

Przed godziną 9-tą w okolicy stacji paliw nieopodal Mokrzeszowa doszło do wypadku.  BMW zderzyło się z busem wiozącym 6 osób. Kierowca BMW i dwójka pasażerów busa trafiła do szpitala.

Nieco później kolejny bus wypadł z drogi w okolicach skrzyżowania Komorów - Witoszów. Dwie osoby przewiezione zostały do szpitala.

Z kolei kilka minut temu, ciężarówka zjechała do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj też:
Wypadek na trasie Świdnica - Mokrzeszów. Jest potężny korek

adm
foto:  nadesłan
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anka (19 grudnia 2022 19:07)
Służby najwidoczniej czekają na odwilż xD
Felek (19 grudnia 2022 17:45)
Malo tych nierobow ?Dostają kasę i żeruja na podatnikach.Kiedyś zatrudniano kryminalistów. Teraz kryminał niczym sanatorium.Żarcie dostają,siłownię ,sala uniesień seksualnych.Wychodzą karczycha ,witani jak bohaterowie.
Scania (19 grudnia 2022 13:51)
Policja lepiej niech nic nierobi, ich komendant z Warszawy już pokazał że jest nieudacznikiem. Rozwiązać tą formacje
kot (19 grudnia 2022 13:49)
na tej drodze zawsze stawiali płoty od strony Witoszowa a w tym roku chcieli chyba zaoszczędzić. no to zaoszczędzili ....na kimś
tokel (19 grudnia 2022 13:39)
gdzie jest zarzadca drogi to on odpowiada za jakosc drogi najepie zwalic wine na kierowcow nie dostosowanie predkosci
Belfer (19 grudnia 2022 13:26)
Cytuję użytkownika: Sabina
Policja stoi I się paczy zamiast odsnierzać
Noo..policja się wypacza i nieodśnieŻa.
Sabina (19 grudnia 2022 13:23)
Policja stoi I się paczy zamiast odsnierzać

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij