Menu

Podpalił jej mieszkanie, bo... rzuciła go

Groził swojej dziewczynie, a gdy go rzuciła — podpalił jej mieszkanie. 35-letniemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia, jest już w rękach policji. 

 

Podpalił jej mieszkanie, bo... rzuciła go
Pożar wybuchł po godzinie 22:00 na parterze budynku przy ul. Słowackiego w Boguszowie-Gorcach. Dwupokojowe mieszkanie spłonęło doszczętnie, na szczęście nie było w nim nikogo. Lokatorzy sąsiednich mieszkań opuścili je jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.
 
- Policjanci ustalili, że ktoś wyważył drzwi do mieszkania i podpalił je od wewnątrz. Szybko wytypowali potencjalnego sprawcę przestępstwa. 35-letni kamiennogórzanin został zatrzymany kolejnego wieczora. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.
 
Jak ustalili mundurowi, zatrzymany to były partner kobiety, której spłonęło mieszkanie.
 
 
- Przestępstwo popełnił po tym, jak kobieta go zostawiła. Wcześniej podejrzany miał grozić pokrzywdzonej. - dodaje kom. Marcin Świeży.

35-latek przyznał się, że podpalił znajdującą się w mieszkaniu kołdrę i była to zemsta, po tym, jak partnerka go zostawiła. Okazało się, że podejrzany wcześniej groził także pokrzywdzonej.
 
Mężczyzna stanie przed sądem.


Mężczyzna stanie przed sądem.

Za sprowadzenie zdarzenia w postaci pożaru zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób oraz mieniu w wielkich rozmiarach, a także kierowanie gróźb karalnych w stosunku do swojej byłej partnerki, podejrzanemu kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego już został tymczasowo aresztowany na okres najbliższych 2 miesięcy. - informuje policja.

Czytaj też:
Nocny pożar w Boguszowie — mieszkanie kompletnie spalone

opr. adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Krysstalizator (27 grudnia 2022 13:52)
Cytuję użytkownika: Wreszciespokoj
Cytuję użytkownika: Krysstalizator
Kolejny Patus . Jeden siedział to drugiego znalazła jeszcze gorszego a tacy zakochani byli za gramanice razem pojechali ....
Nie wpierdalaj tyle tego Kamienia bp mózg Ci się frajerzyno Gorcowska zlasował i jebaj się
Wolę wpierdalać kamień niż bujać się z takimi patusami haha
Sikalafon (24 grudnia 2022 10:40)
Cytuję użytkownika: Krysstalizator
Cytuję użytkownika: Jazdazk***a
A słyszeliście że Czarny to szmata i frajer ? ????????????
Zawsze był i będzie pałą do Lania ! Jebać lamusa
A co on odjebł
Krysstalizator (23 grudnia 2022 18:05)
Cytuję użytkownika: Jazdazk***a
A słyszeliście że Czarny to szmata i frajer ? ????????????
Zawsze był i będzie pałą do Lania ! Jebać lamusa
ona3000 (22 grudnia 2022 13:52)
Najbardziej szkoda tych jej dzieci...
Pomoc (21 grudnia 2022 15:31)
https://zrzutka.pl/8a7dn5
Jazdazkurwa (20 grudnia 2022 19:57)
A słyszeliście że Czarny to szmata i frajer ? ????????????
Byłem tam (20 grudnia 2022 17:46)
Potwierdzam. W wyniku pożaru usunięto pleśń ze ścian. Chłopu przeprowadził deratyzację i odpatolenie w bloku.
Wreszciespokoj (20 grudnia 2022 16:32)
Cytuję użytkownika: Krysstalizator
Kolejny Patus . Jeden siedział to drugiego znalazła jeszcze gorszego a tacy zakochani byli za gramanice razem pojechali ....
Nie wpierdalaj tyle tego Kamienia bp mózg Ci się frajerzyno Gorcowska zlasował i jebaj się
Qqq (19 grudnia 2022 22:28)
Cytuję użytkownika: Biedaszyb
Wesoło w tym bamboszowie
W kałbrzychu nie gorzej...
Ja (19 grudnia 2022 22:24)
Cytuję użytkownika: Sikalafon
Patola z gorc śmiech na sali jak ich na ulicy mijali
Ten "patol" jest z Kamiennej Góry
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   polcija  |   podpalenie miezkania  |   podpalacz  |   groźby karalne  |   Boguszów Gorce  |  

Zatrucie tlenkiem węgla - dwie dziewczynki w szpitalu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzyscy policjanci dostali nowe quady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij