Menu

Prezydent Roman Szełemej gratuluje pięściarzom

Prezydent Wałbrzycha odwiedził klub bokserski Imperium Boxing. Gratulował sukcesów, które są zasługą młodych pięściarzy. 

Prezydent Roman Szełemej gratuluje pięściarzom
- Dzisiejszy dzień zakończyłem wizytą w wałbrzyskim klubie bokserskim IMPERIUM BOXING, gdzie trenują Mistrzyni i Mistrz Polski Seniorów. Warto przypomnieć, że na ostatnich Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Boksie Olimpijskim, w finale kategorii wagowej 48 kg spotkały się bliźniaczki Kinga i Angelika Mięgoć. O tytule zdecydował rzut kostką, bo siostry obiecały mamie, że nie będą ze sobą walczyć. Złoty medal w kategorii wagowej 54 kg wywalczył także Jakub Krzpiet. Muszę przyznać, że organizacja klubu robi ogromne wrażenie. Gratulacje dla wspaniałych młodych zawodników i wielkie brawa dla Pana Krzysztofa Sadłonia za stworzenie tego imponującego miejsca.  - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
 
 
red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kick (3 stycznia 2023 14:24)
Jak widać ogrzać w blasku każdy się chce, ale jak ma się "tatuś" z foto do sponsorowania sportu ? A no tak , że likwiduje się wszystko w Aqua bo oszczędzają pieniążki na wypłatę dla prezesika.
benk (30 grudnia 2022 20:22)
A w kogo rzucały kostką??
mieszkaniec (19 grudnia 2022 21:13)
Wielkie gratulacje!!! Duch rośnie, że w rodzinnym mieście są takie inicjatywy dla młodzieży. Brawo!
Alek (19 grudnia 2022 20:30)
Jedyny prawdziwy klub odboksu dla chętnych w każdym wieku beż patrzenie na płec

Dodaj komentarz

boks  |   sport  |   imperium  |   boxing  |   walbrzych  |   piesciarstwo  |   sadlon  |   miegoc  |   wyniki  |   w24  |   wtv  |   informacje  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij