Menu

Gmina Mieroszów z budżetem

46,5 mln. zł. dochodów, 53 mln. zł. to wydatki. Rada Miejska Mieroszowa jednogłośnie przegłosowała budżet Gminy Mieroszów na rok 2023.

Gmina Mieroszów z budżetem
W zaplanowanym budżecie uwzględniono:

1) Dochody budżetu w wysokości: 46 488 074 zł. z tego:
• dochody bieżące zaplanowano na kwotę : 30 668 017 zł.
• dochody majątkowe zaplanowano na kwotę: 15 820 057 zł.
 
 

2) Wydatki budżetu Gminy wyniosą: 53 184 167 zł., z tego:
• wydatki bieżące ogółem: 30 099 667 zł. – ich udział w wydatkach ogółem wynosi 56%.
• w ramach wydatków majątkowych zabezpieczono kwotę : 23 084 500 zł. tj.43% ogółu wydatków.
 
Budżet został pozytywnie zaopiniowany przez  Regionalną Izbę Obrachunkową. 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Ukradli klucz i opróżniali sklepowy magazyn

200 tys. zł na odbudowę sanatorium dra Brehmera

Stracił prawo jazdy. Jechał prawie 120 kn/h przez miasto

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij