Menu

Jarmark Bożonarodzeniowy w Głuszycy

Ręcznie wykonane świąteczne ozdoby, domowe przysmaki, kolędy i pastorałki, a także mnóstwo życzliwości stworzyły niesamowitą atmosferę Jarmarku Bożonarodzeniowego w Głuszycy.

 

Jarmark Bożonarodzeniowy w Głuszycy

Jarmark zorganizowano w centrum Głuszycy. Wystąpiłą Głusycka Orkiestra Dęta i Chór Seniorów Renoma. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który w asyście  Elfa, Sowy i strażaków z OSP Głuszyca Górna rozdawał słodycze. Na dzieci czekał kreatywny namiot prowadzony przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej, gdzie można było ozdobić świąteczne pierniczki i bombki. O świąteczne kulinaria zadbali lokalni restauratorzy. Harcerze przekazali mieszkańcom Betlejemskie Światłko Pokoju.adm
foto: UM Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Budują miasteczko wiertnicze w Głuszycy

Głuszyca: Trwa budowa miasteczka wiertniczego.

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij