Menu

Wigilia dla mieszkańców Starego Zdroju (FOTO)

Na plebanii Kościoła Zmartwychwstania Pańskiego odbyła się wiglia dla mieszkańców Starego Zdroju. Zorganizowało ją Stowarzyszenie Przyjazny Stary Zdrój 

Wigilia dla mieszkańców Starego Zdroju (FOTO)

- Odbyło się spotkanie wigilijne dzięki uprzejmości księdza proboszcza na plebanii Kościoła Zmartwychwstania Pańskiego. Wigilia została zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjazny Stary Zdrój dla dzieci i mieszkańców naszego miasta. Stowarzyszenie powstało w celu działania na rzecz mieszkańców Wałbrzycha, a w szczególności Starego Zdroju. - mówi Artur Łakomy. 

red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26

Komentarze

Adam S. Nowe Miasto (23 grudnia 2022 20:45)
Piękna kolacja ale trochę szkoda, że tak mało liczna.
*** (21 grudnia 2022 17:51)
Super tak trzymajcie

Dodaj komentarz

wigilia  |   stary  |   zdroj  |   kosciol  |   wiadomosci  |   informacje  |   swieta  |   zdjecia  |   foto  |   w24  |  

Schował się za suszarką i podawał się za brata

RWS Stary Zdrój wraca na pełne obroty

Okradli kościół. Straty to ponad 10 tys. zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij