Menu

Katował kota i wyrzucił go przez okno - jest areszt dla oprawcy

Kopał kota, przypalał mu wąsy, a w końcu wyrzucił go przez okno. Martwe zwierzę znalazły dzieci bawiące się przed domem. 29-latek jest już w areszcie, grozi mu do 5 lat więzienia.


 

Katował kota i wyrzucił go przez okno - jest areszt dla oprawcy
Do zdarzenia doszło w połowie grudnia w centrum Świdnicy. Bawiące się przed kamienicą dzieci znalazły martwą kotkę. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała 29-letniego właściciela zwierzęcia — był pijany. Na zlecenie prokuratury, weterynarz wykonał sekcję zwłok kotki. Wynika z niej, że zwierze było katowane, miało pękniętą wątrobę, stłuczone płuca, złamaną łapę i ogon, przypalone wąsy. Było prawdopodobnie kopane.
 
 
29-latek usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, nie przyznał się do winy. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Trafił na dwa miesiące do aresztu.

opr. adm
foto: ilustracyjne
redakcha@walbrzych4.com

Komentarze

Karaś (23 grudnia 2022 9:52)
Mój znajomy podpalili kotu ogon i wsadził do rynny. Darł ten kot ponoć na sam dach rynną jak odrzutowiec.
Ewa (22 grudnia 2022 12:43)
Mamy obowiązek opiekować się naszymi braćmi mniejszymi. Udręka przez bestialstwo powróci do oprawcy.
Marian (22 grudnia 2022 9:45)
Idźcie wszyscy pseudoobroncy zwierząt do rzeźni żebyście wiedzieli skąd się mięso bierze ale wy debile myślicie ze z Biedronki Dina innych marketów pozdr
Ola (21 grudnia 2022 20:44)
Skur...l walnięty. Tacy ludzie powinni być izolowany. Jaja sobie podpal debilu????????????
Salomon the King (21 grudnia 2022 11:50)
oko za oko
Jola (21 grudnia 2022 10:17)
Kot ŚWIĘTE zwierzę. Na szafot z nim jeśli to prawda.
Bydlak (21 grudnia 2022 9:38)
Dzieci znalazły kota czyli prawdopodobnie było widno, a ten gnój był pijany. W więzieniu powonni się nim zająć, żeby bydle nie mogło usiąść.
Marcin. K (21 grudnia 2022 9:37)
A co z wyrokiem dla Hanny Willak Makowskiej za zagłodzenie swojego pieska na śmierć. To walbrzyska ortodontka.

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   Świdnica  |   zwierzęta  |  

Napadła na 92-latkę i okradła ją

Zatrucie tlenkiem węgla - dwie dziewczynki w szpitalu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij