Menu

Gość Dnia - Roman Szełemej

- Mam nadzieję, że unikniemy podwyżki za wywóz śmieci, bo wałbrzyszanie muszą lepiej segregować odpady. Miasto będzie sprawdzać, jak poszczególni mieszkańcy segregują śmieci i będzie karać tych, którzy robią to źle - zapowiada prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej

Gość Dnia - Roman Szełemej

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

WIELBICIEL (28 stycznia 2023 22:02)
PODZIWIAM !!! Rasowy polityk, każdemu dogodzi, każdemu potrafi się przypodobać, każdemu wlezie...Prawdziwy kameleon
Taka gmina (28 stycznia 2023 14:15)
Przyszła zima prądu nie ma.Przyszła zima piasku ni ma.Przyszła zima soli ni ma. A służby miejskie mają wolną sobotę.
Kogut (23 stycznia 2023 15:11)
Doktorek a dlaczego jak ja segreguję w 10 piętrowym bloku mam płacić za tych co tego nie robią? albo wystawiają w nocy mebelki pod śmietnik. Sugerujesz, że mam monitorować śmietnik ? mam być karany , choć winy nie ma? Żyjesz w swoim dziwnym świecie, może coś jest nie za bardzo...
Jerzy (20 stycznia 2023 18:04)
Zapytuje O projekt 0bywatelski pod nazwą Malinka na Piaskpwej Gorze czeka od lat a inne późniejsze są realizowane oczekuje na konkretna odpowoedz
Niepowiem (17 stycznia 2023 17:21)
W tym kraju nie da sie nagradzać tych co robią to dobrze tylko trza karać tych co robią to źle Buahahahaha A kaske z unii dla siebie przytulić. lub jak ma dostać kto inny to lepiej żeby wogóle nie dali. Prosze błagam weźcie młotek i je***cie sie w głowe .
zaciekawiony (10 stycznia 2023 8:39)
A jak z izbą pamięci dziadka z wermachtu mającą POwstać w mieszkaniu po hitlerowcach na Starym Zdroju w którym odkryto zamurowane hitlerowskie relikwie.
scc (8 stycznia 2023 19:58)
nasz człowiek w Wałbrzychu gazeta wyborcza
Testo (25 grudnia 2022 11:53)
Bełkot Cara…chciał Sejmik zdobyć, bo tak kasa z UE wylądowała, matołek sobie prowizorium zrobił… patusy rządzą Wałbrzychem od dziesiątek lat i budżetu nie potrafią spiąć
Adam (23 grudnia 2022 10:25)
Cytuję użytkownika: Józek
Niemiłosierny bełkot. No cóż, imperator płaci i imperator wymaga pokazywania nieogolonej facjaty i publikowania bzdurnych wynurzeń.
A Ty co reprezentujesz jeśli można wiedzieć ?
Seba (22 grudnia 2022 17:11)
A co się dzieje z pieniędzmi za plastik spr zedany na granulat, z pieniędzmi za sprzedany złom i stłuczkę szklaną, z pieniędzmi za biomasę sprzedaną kompostowni? Przecież śmiecie to złoty interes dla zaradnych miast.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gosc  |   dnia  |   roman  |   szelemej  |   wtv  |   w24  |  

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Wałbrzyski Weekend Fotografii w Wałbrzyskiej Galerii Sztuki BWA

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij