Menu

Wałbrzych wyłączy dekoracje solidaryzując się z Ukrainą

Dzisiaj 21 grudnia najkrótszy i najciemniejszy dzień w roku. O godzinie 20:00 w geście solidarności z Ukrainą wyłączymy na godzinę dekoracje świąteczne w głównych punktach naszego miasta. Ukraińcy od jesieni nie mogą oświetlić i ogrzać swoich domów, szkół oraz ulic. - informuje prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Wałbrzych wyłączy dekoracje solidaryzując się z Ukrainą

 

 

red
video: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Aaa (24 grudnia 2022 16:47)
Tu jest k.. polska halooo
Starszy księgowy (24 grudnia 2022 4:14)
Nie mam nic przeciwko Ukraińcom, nie lubię tylko ukraińskich polityków, zwłaszcza faszystów...
Dom (23 grudnia 2022 11:00)
Zawsze wiedziałem że lekarze to dzbany.
Mors (22 grudnia 2022 8:44)
Cytuję użytkownika: Łukasz
Pozbawić praw obywatelskich niezaszczepionych , zakazać plastiku , wspierać Francję, Ukrainę, nie kosić trawy , nie odśnieżać ulic itd. Wspierać wszystko co się teraz wspiera i co jest modne , Facet jak zwykle wychodzi przed szereg bo jest głośno i ma w tym wszystkim interesy !
Ale niestety nie ma honoru.
analityk medyczny (22 grudnia 2022 8:29)
już kilku z tego nierządu wypowiedziało się : "jesteśmy tu by służyć narodowi ukraińskiemu", "mamy drugie państwo do utrzymania", "prezydium sejmu postanowiło udostępnić budynki sejmu ukrainie" , jakoś nie słychać żeby wielbiciele upa mieszkający w komunistycznej kanadzie i wielu innych krajach, w liczbie kilkudziesięciu milionów wspomagali w jakikolwiek sposób tych żołnierzy krainyu, którzy mają wytatuowane sfastyki i robią sobie fotki pod sztandarami jednostek ss galizien, prawda jest niestety taka, że zarówno Polska jak i krainau to tylko już obszary na mapach, agent "studen" / "jakob" przecież osobiście powiedział w polszmacie, "żyjemy w kraju, którego właścicielem jest ktoś inny", to samo krainau, tam 95% ziemi rolniczej jest własnością 93 ponadnarodowych koncernów zarejestrowanych na cyprze, tam nie ma już takiego rolnictwa jak w Polsce. Tam jest własność, ale nie tych prostych Ukraińców. Tam właścicielami wszystkiego są tzw. oligarchowie o narodowości wiadomo jakiej. Tam nie ma żadnych norm żywnościowych - totalna chemia, i ta trucizna trafiła teraz do Polski. ANI JEDNA TONA ZBOŻA, KUKURYDZY, RZEPAKU I INNYCH PRODUKTÓW ROLNYCH, KTÓRE MIAŁY TRANZYTEM PRZEJECHAĆ NA ZACHÓD I DO NASZYCH PORTÓW, PO WJECHANIU DO UKROPOLIN JUŻ TU ZOSTAŁO.
Hipokryzja (22 grudnia 2022 7:21)
Kiedy wyłączą srula?
Podzamczanin (21 grudnia 2022 22:42)
Jeszcze kreda coś napisać,na fejsbusiu ukraińska flagę na tle zdjęcia profilowego itd itp. A nie lepiej Kasa sypiać? Tamte działania nic nie dają.nic.
Podzamczanin (21 grudnia 2022 21:46)
A może kreda coś narysujemy? Zawsze mnie bawi takie solidaryzowanie ,kreda,protesty przed ambasada ruskich,wklejki na fejsbusiu i twiterku,i ch wie co jeszcze. I tak naprawdę nic to nie zmienia. Czujecie się lepiej? Lepiej sypcie Kasa, bo za nią można kupić jedzenie dla nich. Takie gesty to puste gesty,jakby ich nie było to nic nie zmieni
Mieszkaniec (21 grudnia 2022 21:15)
Cytuję użytkownika: Walbrzyszanka
Szkoda Tych ludzi ,którzy stracili domy i musieli uciekać albo tam zostali i żyją w stachu ale niech nasz prezydent nie przesadza obok mnie mieszka pełno Ukrainskich rodzin na palcach policzyć można normalnych a reszta to czysta patoligia dzieci samopas od rana do nocy latają a matki jak i tatusiowie na podwórku 0 tylko chleja piwko i papieroski smiechy zabawa żaden lamet za swoją ojczyzna a na koniec leją się po gebach a my co mamy sami musimy zasuwac żeby godnie życ utrzymać swoje rodziny niech szanowny prezydent wezmie ich pod swój dach i się SOLIDARYZUJE
Niestety ale musze sie zgodzic z twoimi spostrzezeniami. W kamienicy obok mnie tez zyje kilkunastu Ukraincow.kazdy weekend imprezki do rana w tygodniu popoludniami tez ich slychac jak spiewaja i dra sie po alkoholu i zero zainteresowania swoja ojczyzna.oczywiscie znam tez i takich normalnych ale niestety coraz mniej mam ochote na solidaryzowanie sie z tym narodem
Walbrzyszanka (21 grudnia 2022 21:02)
Szkoda Tych ludzi ,którzy stracili domy i musieli uciekać albo tam zostali i żyją w stachu ale niech nasz prezydent nie przesadza obok mnie mieszka pełno Ukrainskich rodzin na palcach policzyć można normalnych a reszta to czysta patoligia dzieci samopas od rana do nocy latają a matki jak i tatusiowie na podwórku 0 tylko chleja piwko i papieroski smiechy zabawa żaden lamet za swoją ojczyzna a na koniec leją się po gebach a my co mamy sami musimy zasuwac żeby godnie życ utrzymać swoje rodziny niech szanowny prezydent wezmie ich pod swój dach i się SOLIDARYZUJE
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

ukraina  |   swiatlo  |   solidarnosc  |   prezydent  |   walbrzych  |   w24  |   wtv  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Nowa seria ''Tajemnic Dolnego Śląska''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij