Menu

Jaki jest sens, by ulica Zamkowa była jednokierunkowa?

Podczas czatu z prezydentem Wałbrzycha, jeden z widzów zapytał Romana Szełemeja o to, dlaczego ulica Zamkowa jest jednokierunkowa. 

Jaki jest sens, by ulica Zamkowa była jednokierunkowa?

Ulica Zamkowa jest bardzo popularna wśród instruktorów jazdy. W okolicy jest dużo ulic jednokierunkowych, ale dla tych, którzy posiadają już prawo jazdy potrafi być utrapieniem. By w nią wjechać od strony Placu Solidarności musimy zrobić spore okrążenie i wjechać możemy dopiero od strony Piotra Skargi i Książęcej.

Niegdyś ulicą Zamkową jeździły nawet autobusy i bez probemu mogłaby być dwukierunkową.

 

 

- Uważam, że ta ulica jest jednokierunkowa chyba dlatego, że jej parametry skłaniają do ruchu jednokierunkowego. Przyjmuję tą uwagę, Przypominam, że tam również jest możliwość jazdy po jezdni rowerem. Jest to pewnego rodzaju bike pass. Przyjrzymy się temu. Notujemy tą uwagę i dziękujemy, ale wymaga to analizy. - mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej. 

Dajcie znać w komentarzach,  co o tym myślicie.

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Uwe (31 grudnia 2022 22:21)
Przecież ten namalowany pas dla rowerów na kostce jest kompletnie wytarty i ani śladu po nim. Ta farba nie trzyma się kostki
ŁUKASZ (27 grudnia 2022 18:46)
TEMAT PORUSZONY Z CZYSTEGO LENISTWA PRACUJĄCYCH TAM OSÓB. WIADOMO O KOGO CHODZI.
taksówkarz (23 grudnia 2022 21:16)
Cytuję użytkownika: Hipokryzja
"Przyjrzymy się temu" Kolejne kłamstwo.. Rondu Tesco Roginski z Filą się nadal przyglądają? Od września?
A co tobie, w tym skrzyżowaniu obok byłego Tesco w Szczawnie Zdrój nie pasuje? Jest to proste skrzyżowanie. Średnio myślący kierowcy sobie bez problemów z nim radzą.
Hipokryzja (23 grudnia 2022 18:59)
"Przyjrzymy się temu" Kolejne kłamstwo.. Rondu Tesco Roginski z Filą się nadal przyglądają? Od września?

Dodaj komentarz

zamkowa  |   ulica  |   jednokierunkowa  |   pytania  |   czat  |   szelemej  |  

Czat z prezydentem. O co chcesz zapytać?

Kolacja z Tuskiem, a może z Morawieckim?

Gdzie w Wałbrzychu są najlepsze burgery?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij