Menu

Oni najładniej przystroili domy i balkony

Jak co roku w Świdnicy komisja konkursowa wybrała najpiękniej przystrojone domy i balkony. Konkurs zorganizował świdnicki Urząd Miasta,

 

Oni najładniej przystroili domy i balkony

I miejsce:
ul. Langiewicza 9/4
za pomysłowość, estetykę i wkład pracy w przygotowanie oświetlenia bloku.
Nagroda: kupon o wartości 400 zł.

II miejsce:
pl. Grunwaldzki 4/18
za estetyczną i stylową dekorację balkonu.
Nagroda: kupon o wartości 250 zł.

III miejsce:
ul. B. Stęczyńskiego 21/3
za estetyczną i stylową dekorację.
Nagroda: kupon o wartości 150 zł.

Pozostałym osobom, które zgłosiły swoje posesje do konkursu, komisja przyznała wyróżnienia:
ul. Marcinkowskiego 27
ul. Kręta 7
ul. Franciszkańska 11
ul. Zamkowa 5
ul. Kraszewskiego 31.
Nagrody: kupon premiowy o wartości 50 zł

opr. kat
foto: UM Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11

Komentarze

Rod podzamcze (27 grudnia 2022 0:43)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Pięknie-gratulacje
Nie cieszyłbym się. Ostatnio kilka lat temu w Wałbrzychu zrobili konkurs na naljadniejsza dzialke w rod podzamcze,był artykul w działkowca,gazeta taka lemingi,I co? Za miesiąc w tej samej gazecie pisali ze zniszczyli wandale właśnie te wygrane działki,z cyklu ja nie mam ty też nie będziesz miał. Już bym pilnował.
Mieszkaniec (26 grudnia 2022 22:22)
Pięknie-gratulacje

Dodaj komentarz

''Kara jest rażąco niska'' - prokuratura odwoła się od wyroku

Nowe schronisko dla bezdomnych

Pięć lat więzienia za znęcanie się nad dziećmi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij