Menu

Wigilia z biskupem przy Podziemnym Mieście „Osówka”

Było wspólne kolędowanie, składanie życzeń i mnóstwo radości — tak wyglądała Wigilia dla osób z niepełnosprawnościami przygotowana przy Podziemnym Mieście „Osówka”. Jednym z zaproszonych gości był Biskup Diecezji Świdnickiej Marek Mendyk.

 

Wigilia z biskupem przy Podziemnym Mieście „Osówka”

Wigilię zorganizowało głuszyckie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych.

- Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas dla osób zmagających się na co dzień ze swoją niepełnosprawnością. To wspólne spędzanie czasu z najbliższymi, pełen radości i śmiechu. Czas,
w którym wszyscy zwalniamy na chwilę i chcemy czerpać z niego jak najwięcej szczęścia. To magiczny czas, obfity w rodzinne ciepło i miłość – mówił burmistrze Głuszycy, Roman Głód.
 

 

 


adm
foto:  użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zdzisław (26 grudnia 2022 12:41)
To jest okrucieństwo, kto kazał katować tych biednych ludzi mendykiem?

Dodaj komentarz

Wigilia  |   Głuzsyca  |  

Wigilia dla mieszkańców Starego Zdroju (FOTO)

Spotkanie wigilijne w RWS Biały Kamień - Konradów

Dziś Wigilia w Kościele Prawosławnym

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij