Menu

Powstanie tom wspomnieniowy poświęcony Elżbiecie Kwiatkowskiej - Wyrwisz

Publikacją tomu wspomnieniowego, wałbrzyska Fundacja Museion chce oddać hołd zmarłej Elżbiecie Kwiatkowskiej - Wyrwisz, wieloletniej prezes Fundacji. Do tworzenia tomu zaprasza mieszkańców. 
 
 
 
Powstanie tom wspomnieniowy poświęcony Elżbiecie Kwiatkowskiej - Wyrwisz
Dwa miesiące temu zmarła Elżbieta Kwiatkowska - Wyrwisz, wieloletnia kierowniczka Pracowni Regionalnej Biblioteki pod Atlantami i miłośniczka regionu wałbrzyskiego. Była, jak mówiła o niej wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska, „chodzącą encyklopedią Wałbrzycha”.
 
Elżbieta Kwiatkowska - Wyrwisz była prezesem Fundacji Museion. Dzięki jej staraniom od 2013 roku ukazuje się „Nowa Kronika Wałbrzyska”. Fundacja Museion planuje wydanie tomu wspomnieniowego.
 
 
Do jego współtworzenia zapraszamy wszystkich chętnych koleżanki i kolegów, znajomych i przyjaciół, którzy mają Elżbietę w swej pamięci. Prosimy o nadsyłanie wspomnień na adres e-mailowy fundacja.museion@interia.pl do dnia 31 marca 2023 roku.

Czytaj też:
Zmarła Elżbieta Kwiatkowska-Wyrwisz
 
opr. adm
redakcja@walbrzych24.com

 

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij