Menu

Był tak pijany, że nie mógł wysiąść z samochodu

Jak miałem wysiąść, jak ledwo chodzę — mówił policjantom pijany kierowca, którego mundurowi musieli siłą wyciągnąć z samochodu. Mężczyzna miał 3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Był tak pijany, że nie mógł wysiąść z samochodu

Mężczyzna wpadł we wtorek po godzinie 9.00 na ul. Ks. Bolka w Świdnicy.

- Włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym oznakowanym radiowozem policjantom, zmuszając ich do gwałtownego hamowania — mówi mł. asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Gdy policjanci podeszli do samochodu otworzyli drzwi, od kierowcy czuć było alkohol.
Jak informuje mł. asp. Magdalena Ząbek, mężczyzna nie chciał wyjść z samochodu, policjanci musieli go wyciągnąć siłą z auta. W komendzie mówił policjantom: jak miałem wysiąść, jak ledwo chodzę.

Badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jady, grożą mu 2 lata więzienia.

adm
foto: KMP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com


adm
foto: KMP Świdnica
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Krzysztof (28 grudnia 2022 16:40)
Nienawidze ludzi - czy to grzech?
Podzamczanin (28 grudnia 2022 15:36)
Cytuję użytkownika: Gosia
Od nowego roku mają zabierać auta
Liczysz ze to coś zmieni? Zmieniło coś w kwestii wysokości mandatów? Dalej naqrwiaja po mieście jak pojebani. Tu będzie to samo. Zabiorą jedno wartości 2000 zł,bez OC i przeglądu,realnie warte 500 zł,to kupi za miesiąc drugiego zloma.
Gosia (28 grudnia 2022 14:29)
Od nowego roku mają zabierać auta
Leon (28 grudnia 2022 12:28)
A przecieź mieli auto zabierać
Toni (28 grudnia 2022 11:26)
A gliniarze śpią w polach przy łączniku Słotwina-Żarów
Pan (28 grudnia 2022 10:21)
Brawo Policja!Kara nie adekwatna do czynu.Oskarżyć jak potencjalnego mordercę. Co najmniej ,,15 lat ciężkich robot.Inaczej patole dalej będą wsiadac za kierownice i nieść śmierc.!
Kakaowy ministrant (28 grudnia 2022 10:15)
2 lata. Czytam i się śmieje. Potencjalnych morderca. Ale jak będziesz z nożem biegał to dowala do 10 lat. A po pijaku autem to do 2 lat. Teściowa? Idziesz na pasy? ;-)
***** *** i RUHANKĘ ZŁODZIEJA I KŁAMCĘ (28 grudnia 2022 9:58)
To ten co się tak tutaj uruchamia, katolik i pisior, jednym słowem hipokryta - ruhafka

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijany kierowca  |   Świdnica  |  

Napadła na 92-latkę i okradła ją

Zatrucie tlenkiem węgla - dwie dziewczynki w szpitalu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij