Menu

Boguszów-Gorce: Pożar w mieszkaniu, w którym były dzieci

W jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach wybuchł pożar. Wewnątrz znajdowała się kobieta z dwójką dzieci. Rodzina została ewakuowana. 

Boguszów-Gorce: Pożar w mieszkaniu, w którym były dzieci
- Po przybyciu na miejsce, stwierdziliśmy zadymienie w mieszkaniu na I piętrze w budynku wielorodzinnym. Wewnątrz znajdowała się mama z dwójką dzieci. Pożar, który powstał od przewróconej kuchenki elektrycznej nie zdążył się rozprzestrzenić. - informuje OSP Boguszów. 
 
Rodzina została ewakuowana. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, a po dokładnym sprawdzeniu i przewietrzaniu mieszkania, lokatorzy mogli wrócić do swojego mieszkania. 
 
 
 
red
foto: Ochotnicza Straż Pożarna Boguszów
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Iusef (29 grudnia 2022 17:38)
Fajne autko na podwórku.
Emilka (29 grudnia 2022 1:34)
Brawo Panowie,na Was zawsze mozna liczyc.Zdrowia zycze????
Oficer Operacyjny Wałbrzycha (28 grudnia 2022 21:10)
Panowie Strażacy, pamiętamy o obuwiu specjalnym a nie „haixach”. ????

Dodaj komentarz

pozar  |   boguszow  |   gorce  |   osp  |   straz  |   112  |  

Jacek C. były burmistrz Boguszowa-Gorc skazany na 5 lat więzienia

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Wynalazek profesora z wałbrzyskiej Akademii

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij