Menu

W Świdnicy działa społeczna lodówka

Jeśli zostało wam zbyt dużo jedzenia po świętach, to możecie się nim podzielić z najbardziej potrzebującymi. W Świdnicy działa społeczna lodówka. 

W Świdnicy działa społeczna lodówka

Zasada działania jest prosta i niezmienna. Każdy może dzielić się jedzeniem z każdym. Osoba, która ma jego nadmiar, wkłada coś do lodówki (znajduje się przy poczcie na Fajne Osiedle Młodych ul.Kunic), a ci, którzy tego potrzebują, mogą się poczęstować.

 

 

red
foto: fb
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Langaster (29 grudnia 2022 21:53)
Pięknie PiSuar upodlił SUWEREN. Największe kolejki od lat były do wigilijnych darmowych jadłodalni. No cóż SUWEREN niech płaci za miłość do PiSuaru, za te pincety i dodatkowe emeryturki co na nic nie starczają musicie zapłacić.

Dodaj komentarz

swidnica  |   lodowka  |   pomoc  |   swieta  |   spoleczna  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   posasiedzku  |  

Hubert chce żyć jak jego rówieśnicy

400 tys. zł. wyda Wałbrzych na kwiaty i nasadzenia

Rok wojny - Wałbrzych stanął na wysokości zadania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij