Menu

Posłuchaj twórczości Ciechowskiego w wykonaniu wałbrzyskich talentów (VIDEO)

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza ponownie do uczestnictwa w koncercie Tribute to Grzegorz Ciechowski - tym razem wirtualnie. Posłuchaj piosenek autorstwa znanego polskiego artysty w wykonaniu finalistów ubiegłorocznej edycji konkursu Wałbrzych Ma Talent.

Posłuchaj twórczości Ciechowskiego w wykonaniu wałbrzyskich talentów (VIDEO)

Koncert Tribute to Grzegorz Ciechowski odbył się 29 października 2022 roku. Wzięło w nim udział jedenastu finalistów konkursu Wałbrzych Ma Talent. Śpiewali piosenki zarówno z repertuatu Ciechowskiego, jak i te napisane przez niego dla innych artystów. Dla tych, którzy nie byli na koncercie, lub chcieliby sobie go przypomnieć, Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotował niespodziankę w postaci nagrań video wszystkich uczestników. Do tej pory opublikowano czwórkę, ale sukcesywnie na kanale YouTube Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury pojawiają się kolejni. Sprawdzajcie na bieżąco profil FB WOK-u, gdzie zamieszczane są informacje o nowych publikacjach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plr
foto: P.Tokarski
video: Wałbrzyski Ośrodek Kultury
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy Langaster (8 stycznia 2023 7:40)
Jakby były śpiewane piosenki Jana Pietrzaka, to by tłumy przyszly, a tak to słabo wyglądało.
SkandaLISTA (3 stycznia 2023 13:28)
Słabe to bardzo :(
za bardzo (1 stycznia 2023 14:36)
Za bardzo grzecznie, mało wymownie i nadający posmak snobizmu.

Dodaj komentarz

WOK  |   muzyka  |   koncert  |   wałbrzych ma talent  |   grzegorz ciechowski  |  

Węgierski kwartet jazzowy na koncercie w A Propos

Lachu & Aleksa - muzyczny duet z naszego regionu

Premiera albumu: Gabriel Brzask ''Hymny''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij