Menu

Basen w Aqua Zdroju nieczynny

Nieczynne baseny i sauny w Aqua Zdroju — uspokajamy, powodem nie jest wysoka cena gazu i rosnące koszty utrzymania, ale... przerwa techniczna. Potrwa dwa tygodnie. Czy podrożeją bilety do sauny o na basen ? 

Basen w Aqua Zdroju nieczynny

Dziś w Aqua Zdroju rozpoczęła się modernizacja Parku Wodnego i Saunarium. Potrwa do 15 stycznia. W ramach prac mają zostać wymienione wyeksploatowane urządzania i dokonane niezbędne naprawy. Obiekt ponownie otwarty ostanie 16 stycznia.

Drastycznie wzrosły koszty utrzymania obiektu. Jak informował prezes Aqua Zdroju, Waldemar Kujawa, za gaz w 2021 roku za gaz spółka zapłaciła około pół miliona złotych, w ubiegłym roku było to już ponad 5 razy więcej.

Podwyżek nie będzie

Mimo tak drastycznego wzrostu kosztów, podwyżek cen biletów na basen czy saunę nie będzie.

- Podjęliśmy decyzję, że obiekt będzie działał, mimo tak gigantycznych kosztów, jakie spadły na nas. - zapewniał prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.

Czytaj też:
Skąd wziąć miliony na utrzymanie Aqua Zdroju ? Czy podrożeją bilety na basen ?


adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Grzegorz (6 stycznia 2023 15:06)
Obiekt zamknięty a w sobotę włączone oświetlenie.Wody brak.Oszczędności po wuju
Ekonomista (5 stycznia 2023 21:57)
Nieczynna placówka to straty finansowe dla miasta.
Jerzy Jacek Pilchowski (5 stycznia 2023 13:47)
Cytuję użytkownika: roman
Cytuję użytkownika: Księgowy
Zamkna do wiosny,zaklad?
Nasram ci do ryja zaklad?
Roma udaje najczęściej człowieka kulturalnego. - Ale jak nie musi dodać nazwiska to prawda o nim wychodzi na światło dzienne.
Wiesiek (3 stycznia 2023 13:19)
A ja tam jestem radny i jusz piwnic nie muszę okradac
roman (3 stycznia 2023 11:50)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Zamkna do wiosny,zaklad?
Nasram ci do ryja zaklad?
11111 (3 stycznia 2023 8:27)
Drogi gaz ,prąd, narzekają a na Podzamczu ulice na ful oświetlone, przez całą noc.
Swieta Ekogreta (2 stycznia 2023 22:52)
Zielony ład albo smierc !
Roman 500 000 (2 stycznia 2023 20:09)
Budżet od dawna się nie spina to zamknęli.Będzie taniej dla podatników.
Księgowy (2 stycznia 2023 19:07)
Zamkna do wiosny,zaklad?
Ja (2 stycznia 2023 18:36)
Cytuję użytkownika: Wałbrzyszanka
Jaki burmistrz taki też prezes
Można tez napisać o tobie jaki komentarz taki nierób. Może jakieś argumentu merytoryczne bi rzucić kalumnie w eter kazdy potrafi. Charakterystyczne dla sierot po Jacku C opluć, oczernić a niech ma…
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Aqua Zdrój  |   bsen  |   fitnes  |   sport  |  

Boks: Za kilka dni wałbrzyszanin zawalczy o Mistrzostwo Europy

Kociewske Diabły zgotowały piekło Górnikowi (FOTO)

Nowe centrum sportowo-dydaktyczne oficjalnie otwarte

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij