Menu

Srebrnogórska Twierdza zimą (FOTO)

Trudno się nie zachwycić — tak wyglądają forty w Srebrnej Górze zimą, widziane z lotu ptaka. Przed nami długi weekend, niech te widoki będą dla Was inspiracją...

Srebrnogórska Twierdza zimą (FOTO)
Powstała w latach 1765-1777, była jedną z najnowocześniejszych w Europie. Ponad 150 pomieszczeń fortecznych, prochownia, szpital, warsztaty, zbrojownia, magazyny i koszary.Srebnogórska Twierdza mieściła ponad 3,5 tys, żołnierzy. Dziś jest unikatowym obiektem na skale Europy i jedną z najciekawszych atrakcji województwa.


adm
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Ja (4 stycznia 2023 16:30)
Super zdjęcia ciekawe czy w okolicy organizuje ktoś zimowy lot Balonem

Dodaj komentarz

Srebrna Góra  |   Forty  |   turystyka  |  

Pół miliona turystów w Zamku Książ

Kolejny vlog z Zamku Książ

Trwa renowacja największego mostu zwodzonego w Polsce

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij