Menu

5 osób zatrzymanych z narkotykami. Jeden za dwie lufki marihuany

Pięć osób zostało zatrzymanych za posiadanie MDMA, amfetaminy, metamfetaminy  i marihuany. Wszystkim podejrzanym grozi teraz 3 lata więzienia.

5 osób zatrzymanych z narkotykami. Jeden za dwie lufki marihuany
Do pierwszego zatrzymania doszło przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu, gdzie w środku nocy w jednym z mieszkań 21-latek miał doprowadzić do awantury domowej. Okazało się, że młody wałbrzyszanin miał przy sobie dwie lufki nabite zielonym suszem. Noc  młody mieszkaniec naszego miasta spędził w policyjnej izbie zatrzymań.
 
Do drugiego zatrzymania doszło, gdy kierowca autobusu zgłosił policjantom, że na pętli autobusowej na Rusinowej ma natomiast problemy z nietrzeźwym pasażerem.
 
Inni policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy, którzy przybyli na miejsce zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie mężczyzny. Wskazywało ono, że 20-letni mieszkaniec naszego miasta może znajdować się pod wpływem narkotyków. Przy mężczyźnie mundurowi znaleźli tabletkę MDMA. Usłyszał zarzut.
 
Tego samego dnia, podczas patrolu policjanci postanowili sprawdzić 39-latka . Mężczyzna posiadał woreczek foliowy, a w nim dwie tabletki pochodnej metamfetaminy. Kolejne godziny spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.
 
 
Wczoraj w ręce policjantów  przy ul. Wieniawskiego wpadł natomiast 42-latek. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie metalowe pudełko, a w nim amfetaminę. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków.
 
Kolejny zatrzymany został na Nowym Mieście. W tym przypadku 21-letni mężczyzna posiadał przy sobie mrihuanę i również noc spędził za kratami na terenie wałbrzyskiej komendy.
 
Wszystkim zatrzymanym za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.
 


red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Piotr (6 stycznia 2023 19:16)
Cytuję użytkownika: Jerzy Langaster
Cytuję użytkownika: Gt
Wszystko jest ustawione jakaś k***a nakazuje łapanie 5 dziennie małolatów z kwiatkami no k***aaa, bo nie dostanie premii pies się słucha, a ten z kijowa napierdala Ukrainę a te do nas jak robale jebane
I morzesz ten tekst napisać w języku Polskim? Skaczesz z tematu na temat, bez ładu i składu.
Ty za to słownik znasz na pamięć co?
Pedofilia Obywatelska (5 stycznia 2023 15:07)
Jak to jest, że za pedofilie w kościele odpowiadają ci co dokonali czynu, ale i biskupi, sam papież, cały kościół a nawet i wierni. A za pedofilie w PO odpowiada tylko sprawca, a za wyciszanie, zamiatanie sprawy nie odpowiada nikt? Jak to jest? Jak gwałci dziecko polityk PO, to dziecko mniej cierpi? Ilu jeszcze takich jest w PO. Już było 6, a o ilu nie wiemy?
Bolek z lolkiem (5 stycznia 2023 13:19)
Za dwie lufki do aresztu, cóż za brawurowa akcja milicji
LoLoBoLo (5 stycznia 2023 13:07)
Cytuję użytkownika: Kris
co to MDMA?
Ecstasy
SkandaLISTA (5 stycznia 2023 9:03)
A pojemniki na śmieci zjarane
KrwawyLoLo (5 stycznia 2023 9:01)
Tacy niebezpieczni ludzie, mieli przy sobie lufke zioła, ci policjanci to prawdziwi twardziele tacy pokroju brudnego Harego
Kris (5 stycznia 2023 7:22)
co to MDMA?
Jerzy Langaster (5 stycznia 2023 6:22)
Cytuję użytkownika: Gt
Wszystko jest ustawione jakaś k***a nakazuje łapanie 5 dziennie małolatów z kwiatkami no k***aaa, bo nie dostanie premii pies się słucha, a ten z kijowa napierdala Ukrainę a te do nas jak robale jebane
I morzesz ten tekst napisać w języku Polskim? Skaczesz z tematu na temat, bez ładu i składu.
Gt (4 stycznia 2023 22:35)
Wszystko jest ustawione jakaś k***a nakazuje łapanie 5 dziennie małolatów z kwiatkami no k***aaa, bo nie dostanie premii pies się słucha, a ten z kijowa napierdala Ukrainę a te do nas jak robale jebane
ATRZYMANY (4 stycznia 2023 22:23)
Każdy jest dorosły, ciekawe gdzie byli jak mordowali tego Niemca? W kiblu? Albo na KFC ????

Dodaj komentarz

policja  |   zatrzymani  |   narkotyki  |   mdma  |   marihuana  |   metamfetamina  |   112  |   wiadomosci  |   interwencja  |   997  |  

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Dziś akcja 'Trzeźwość' na wałbrzyskich drogach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij