Menu

Remont kamienic przy ul. Kubeckiego

Wiele działo się w ostatnim czasie na Nowym Mieście pod względem remontów i inwestycji. To jednak nie koniec upiększania tej dzielnicy. Obecnie trwają prace rewitalizacyjne dwóch kamienic, gdzie powstaną kolejne mieszkania komunalne.

Remont kamienic przy ul. Kubeckiego

Niedawno oddano do użytku zupełnie nowe budynki mieszkalne przy ul. Staszica. Nieco później wykonano spory projekt rewitalizacyjny Placu Powstańców Warszawy i sąsiadujących ulic. Teraz w toku są prace remontowe kamienic przy ul. Kubeckiego 1 i 2. Jak zapowiada Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, powstanie tu 35 nowoczesnych i energooszczędnych mieszkań komunalnych. Cała inwestycja kosztować będzie miasto około 8 mln zł i ma zakończyć się wiosną tego roku.

 

 

opr.plr
foto: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7

Komentarze

Agnieszka (17 stycznia 2023 8:27)
będzie tak jak w nowych budynkach przy Staszica? Zero zainteresowania ze stromy mzb. Brak oświetlenia, niedomykające się drzwi, brak służb porządkowych na podwórzu, grunt że od ulicy ładnie, nie wspominając co dzieje się w opuszczonej ruderze przy Paderewskiego. Budynek za kilka baniek a nadal nie ma internetu podłączonego do super nowoczesnej serwerowni. Najważniejsze, że po zmianach straż miejska zarabia na mandatach za parkowanie

Dodaj komentarz

Nowe Miasto  |   rewitalizacja  |   remont  |   kubeckiego  |   mieszkania  |   kamienica  |  

Ponad 13 mln zł na remont ul. Moniuszki

Miasto dołoży ok. 10 mln zł do budowy stadionu

Są już fundamenty pod nowe mieszkania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij