Menu

Chciał odjechać razem z dystrybutorem

Młody kierowca zatankował pojazd, zapłacił, ale zapomniał wyjąć węża z baku i próbował odjechać ze stacji paliw w Marciszowie. Uszkodził przy tym dystrybutor.

Chciał odjechać razem z dystrybutorem
19-latek z powiatu kamiennogórskiego z powodu swojego roztargnienia zniszczył dystrybutor na nowej stacji paliw w Marciszowie. Młody mężczyzna przyjechał na stację, zatankował swoje auto, zapłacił, ale zapomniał wyjąć podajnik paliwa z wlewu.
 
 
Na miejsce zostały skierowane jednostki straży pożarnej oraz policja. Trzeba było usunąć rozlaną po całym terenie benzynę. Mężczyzna nie został ukarany mandatem, ani w żaden inny sposób. Kwestie naprawy zniszczeń, których dokonał, ma ustalić z właścicielem stacji paliw.
 
opr.plr
źródło/foto: ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kaspar Hauser (10 stycznia 2023 17:32)
Glowa do gory chlopaku, bywaja gorsze konsekwencje "nie wyjetego weza"
Romuald (9 stycznia 2023 18:22)
Jak można zapłacić bez odłożenia pistolet namiejsce i zamknięcia transakcji
Bronek (9 stycznia 2023 13:21)
Półdekalog kierowców DKA 1. Jam jest audi twój i volkswagen i nie będziesz miał innych „fur” oprócz mnie. 2. Nie będziesz pożądał samochodu bliźniego, chyba, że jest nowszy od twojego. 3. Nie używaj świateł i kierunków - nie każdy musi wiedzieć czy i dokąd jedziesz. 4. Nie ulegaj fałszywym poglądom, że inni mogą mieć pierwszeństwo przed tobą. 5. Nie patrz na kreski, droga przed tobą jest twoja i tylko twoja.
P (9 stycznia 2023 9:36)
jak mógł zapłacić za paliwo nie odwieszając pistoletu???
sęk (8 stycznia 2023 7:42)
Cytuję użytkownika: Sedzislaw
Cytuję użytkownika: Beno
Usuwanie szkody w takiej sytuacji powinno być zrealizowane z OC sprawcy W pewnym sęsie jest to kolizja komunikacyjna Jest to dość typowe zdarzenie na stacji paliw tzn częste
W pewnym sensie idz do szkoly nauczyc sie pisac osle patentowy z tej wiochy.Woli sam zaplacic niz stracic pozniej znizki OC.
A ty na lekcje poprawnych wymiany określeń. Pisownią nikomu nie szkodzi ale twoja wypowiedz już tak.
m (8 stycznia 2023 7:37)
Cytuję użytkownika: Iwww
A może powinni uczyć tankowania auta na kursie.
kiedy podjeżdża kierowca a do tego młody to pomóc lub poinstruować Ale rzeczywiście - uczyć także.
Sedzislaw (8 stycznia 2023 1:07)
Cytuję użytkownika: Beno
Usuwanie szkody w takiej sytuacji powinno być zrealizowane z OC sprawcy W pewnym sęsie jest to kolizja komunikacyjna Jest to dość typowe zdarzenie na stacji paliw tzn częste
W pewnym sensie idz do szkoly nauczyc sie pisac osle patentowy z tej wiochy.Woli sam zaplacic niz stracic pozniej znizki OC.
Lysek (7 stycznia 2023 22:45)
Jakim cudem zapłacił? Nie wyłanczając pistoleta do tankowania i nie wieszając go na miejsce?? Bardzo dziwne????
Szczalowy (7 stycznia 2023 19:50)
Szczelaj w instrybutor.
Volvo (7 stycznia 2023 17:46)
A co z zabezpieczeniami na wężu? Powinien się ładnie oderwać w wyznaczonym miejscu z jednoczesną blokadą wypływu. A tu facet niemal całą stacje zabrał ze sobą.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Marciszów  |   stacja paliw  |   dystrybutor  |   kierowca  |   zniszczenia  |  

Pijany rajd po Nowym Mieście - kierowca miał ponad 2 promile

Kompletnie pijany jechał pod prąd autostradą A4. Samochód był...

Wsiadł za kółko mimo potrójnego zakazu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij