Menu

Pożar przy ul. Bocznej w Boguszowie-Gorcach

W sobotę wieczorem strażacy z regionu walczyli z pożarem w Boguszowie-Gorcach. Spłonęła część domu przy ul. Bocznej, ale na szczęście mieszkańcy zdążyli uciec przed ogniem.

Pożar przy ul. Bocznej w Boguszowie-Gorcach
Późnym popołudniem strażacy otrzymali wezwanie do pożaru domu przy ul. Bocznej w Boguszowie-Gorcach. Po przybyciu na miejsce zastali w pełni rozwinięty pożar pomieszczeń na parterze. Lokatorzy zdążyli sami się ewakuować. Zadaniem strażaków było sprawdzenie czy wewnątrz nie ma osób poszkodowanych i niedopuszczenie do rozprzestrzeniania się pożaru na kolejne kondygnacje. Do palącego się lokalu weszli ratownicy zabezpieczeni w aparaty powietrzne, w celu przeszukania i ugaszenia pożaru.
 
 
Po dokładnym sprawdzeniu i przewietrzeniu wszystkich pomieszczeń działania zostały zakończone. Niestety znacznym uszkodzeniom uległa część mieszkalna budynku. Na miejscu pracowało 6 zastępów Straży Pożarnej w tym trzy ze straży zawodowej z Wałbrzycha oraz trzy zastępy OSP z Boguszowa-Gorc.
 
opr.plr
źródło/foto: OSP Boguszów-Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

PSP (8 stycznia 2023 16:08)
Nie ma straży zawodowej.Jest Państwowa Straz Pożarna.

Dodaj komentarz

Atrakcje 31. Finału WOŚP w Wałbrzychu

Czujnik czadu uratował rodzinę

Pożar na Mickiewicza

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij