Menu

Boguszów-Gorce: Zbierają pieniądze dla pogorzelców

W sobotę spłonęła część domu przy ul. Bocznej w Boguszowie-Gorcach, ale na szczęście mieszkańcy zdążyli uciec przed ogniem. Teraz potrzebują wsparcia

Boguszów-Gorce: Zbierają pieniądze dla pogorzelców
Po przybyciu na miejsce, strażacy zastali w pełni rozwinięty pożar pomieszczeń na parterze. Lokatorzy zdążyli sami się ewakuować. Zadaniem strażaków było sprawdzenie czy wewnątrz nie ma osób poszkodowanych i niedopuszczenie do rozprzestrzeniania się pożaru na kolejne kondygnacje. Do palącego się lokalu weszli ratownicy zabezpieczeni w aparaty powietrzne, w celu przeszukania i ugaszenia pożaru.
 
- Nazywam się Nel Prorok i wraz z moją mamą Barbarą oraz tatą Arturem i babcią Karoliną Szczechowicz wychodzimy do osób obdarowanych dobrym sercem o wsparcie dla naszej czterooosobowej rodziny.
 
 
W dniu 07 stycznia 2023 roku w naszym miejscu zamieszkania doszło do pożaru. Do pożaru, który niestety spowodował w budynku duże zniszczenia. Chociaż nikomu z naszych członków rodziny nie stała się żadna krzywda fizyczna, to sytuacja jest dla nas bardzo trudna. Nasz dom wymaga kapitalnego remontu. Naprawa wszystkich zniszczeń spowodowanych przez wybuch ognia w naszym domu będzie bardzo kosztowna. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę z ogromną wiarą, że znajdą się osoby, które będą mogły nas wesprzeć. Każdy grosz będzie dla nas na wagę złota i już w tej chwili serdecznie dziękujemy! - czytamy na stronie zbiórki
 
Pieniądze można wpłacać tutaj 
 


r
ed
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Olo (28 stycznia 2023 7:28)
Jesteś nie dobrym człowiekiem nie wiesz co to ogień zamknij tą niewyparzoną twarz ja bym nie chciał być twoim sąsiadem
Omen (11 stycznia 2023 7:35)
Dzisiaj to wszyscy tylko daj i daj Do roboty ,a nie zbiórki na wszystko czy naprawdę już Nikt nie umie sobie sam poradzić? Po zdjęciach widać stary piec żyrandol z lat 80 tych. A jak dobrzy ludzie dadzą to będzie luksus tak to każdy by chciał żył w ubóstwie a teraz zbiórka i cyk będzie się żyło jak w pałacu
Somsiad (10 stycznia 2023 13:37)
Cytuję użytkownika: Somsiad
Cytuję użytkownika: Ekonom
Wszyscy maja dochod i kredytu wziac sie nie chce? Lepiej od ludzi brac???
Widać że jakaś zazdrosna "bliska" osóbka tej rodziny :)
Aha
Antychryst (10 stycznia 2023 11:21)
Cytuję użytkownika: Somsiad
Cytuję użytkownika: Ekonom
Wszyscy maja dochod i kredytu wziac sie nie chce? Lepiej od ludzi brac???
Widać że jakaś zazdrosna "bliska" osóbka tej rodziny :)
To nie rodzina "ekonom" jest typowym katolikiem co wspiera bliźniego w potrzebie..
Somsiad (10 stycznia 2023 7:48)
Cytuję użytkownika: Ekonom
Wszyscy maja dochod i kredytu wziac sie nie chce? Lepiej od ludzi brac???
Widać że jakaś zazdrosna "bliska" osóbka tej rodziny :)
Ekonom (9 stycznia 2023 22:41)
Wszyscy maja dochod i kredytu wziac sie nie chce? Lepiej od ludzi brac???

Dodaj komentarz

zbiorka  |   pieniedzy  |   pogorzelcy  |   pozar  |   boguszow  |   gorce  |  

Podgórze: Wyburzają dawne kino przy ul. Niepodległości (FOTO/VIDEO)

Zebrali 38 tys zł na ratowanie Fabryki Porcelany ''Krzysztof''....

Boguszów-Gorce: Uwaga! Wiszą kable - informują mieszkańcy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij