Menu

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

Najciekawiej wygląda, gdy spadnie śnieg — czarny asfalt wije się wśród ośnieżonej okolicy. Zobaczcie zdjęcia obwodnicy Wałbrzycha. Brakuje tylko wjazdu na obwodnicę z Piaskowej Góry w kierunku centrum, na co narzekają kierowcy. Co można jeszcze zmienić ?

Fajnie wygląda... szczególnie z góry

opr. adm
foto: UM Wałbrzych 
reakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23

Komentarze

Janek (11 stycznia 2023 10:11)
Przyspieszcie tragiczny remont na ul.1 Maja i też będziemy oglądać z drona tak jak obwodnicę. ..
Pan szczesliwy (10 stycznia 2023 20:56)
p*****lone ekrany zdemontowac !!!
kolejarz (10 stycznia 2023 15:46)
co by nie zrobic w tym miescie to zawsze znajda sie tacy co beda narzekac
Student (10 stycznia 2023 13:47)
Indeks jest, zeszyt jest, długopis jest to teraz można czekać na komentarze inżynierów budowy dróg i mostów, architektów krajobrazu oraz urbanistów, których są setki i kilku nielicznych użytkowników dróg... Aaaa zapomniałem... Jeszcze tych od funduszy europejskich i budżetu miasta...
Jurek (10 stycznia 2023 12:10)
Wjazd z Piaskowej to nie jest brak.To żenująca irracjonalna decyzja srula.Cała reszta to tylko lawina braków i niedoróbek.

Dodaj komentarz

Ostatnie prace na obwodnicy

Budimex dziękuje mieszkańcom Wałbrzycha i publikuje film (VIDEO)

Zmiany w komunikacji miejskiej po otwarciu obwodnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij