Menu

Ukradli alkohol i wrócili po ''zagrychę''

Ukradli alkohol ze sklepu a po pewnym czasie wrócili w to samo miejsce, tym razem po produkty spożywcze. Doszło do szarpaniny pomiędzy złodziejami, a pracownikami sklepu, którzy próbowali ich powstrzymać.

Ukradli alkohol i wrócili po ''zagrychę''
Dwóch mieszkańców Kamiennej Góry postanowiło, że ukradną z jednego z marketów na terenie miasta kilka butelek alkoholu. Prawdopodobnie spożyty trunek rozbudził w złodziejach głód, bo powrócili do sklepu po produkty spożywcze. Wynieśli z marketu towar na kwotę ponad 1000 złotych. 
 
Pracownicy sklepu, widząc sytuację, próbowali powstrzymać sprawców tego działania. Panowie jednak nie chcieli rozstać się z łupem, więc zaczęli im grozić i rozpoczęła się szarpanina.
 
W ciągu kilku minut na miejscu pojawiły się policjantki z Kamiennej Góry, które zatrzymały nietrzeźwego 46-latka. Agresywny 22-latek uciekł jeszcze przed przybyciem patrolu, jednak długo nie nacieszył się wolnością. Współpraca mundurowych z prewencji i funkcjonariuszy pionu kryminalnego poprzez szybkie wytypowanie sprawcy i poszukiwania doprowadziły do jego zatrzymania w ciągu kilkunastu minut od zdarzenia. 
 
 
 
Praktycznie cały skradziony towar został odzyskany, a dwóch mieszkańców Kamiennej Góry trafiło do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze zastosował trzymiesięczny areszt wobec 22-latka. Czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

NYNYMAAAN,, ,,czosnek (16 kwietnia 2023 16:46)
,,QRWA,,Ctcta ,,Qrwa ,ochonskiea,,,ta POJEBANA OKRAKA OIERDOLONA ,POJEBANA,,(,,LUDZIE JUŻ TAK DLUGO NIE ŻYJĄ,),,p*****li bez sensu,,QRWA ZAJEBANA,, MOŻE JUTRO QRWA ZDECHNIE,, pomódlmy się,,,
Zbychu (26 marca 2023 1:01)
Nie po zagryche tylko fajki dla Marka co ma lombard na nowe.
Taka (7 lutego 2023 19:07)
Jakie ukradli,byli po prostu roztargnieni.
Sti (12 stycznia 2023 14:37)
Cytuję użytkownika: Janosik
Cytuję użytkownika: Sti
Za rządów PiS-u to już całkowicie ludziom się we łbach pojebało...
Pierd....j sobie łbem baranka o ścianę i najlepiej z przytupem losiu!!!
łoś to cię spłodził.
... (12 stycznia 2023 9:39)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Kamienna Góra to od pewnego czasu stan umysłu
Nie gorszy niż Wałbrzych. Gorzej to tylko w Rosji
Kamienna chmura (12 stycznia 2023 9:29)
Takie wypadki będą coraz częstsze, Wszystko drożeje, zakłady zamykają, bezrobocie rośnie a pić i jeść się chce
KrwawyLoLo (12 stycznia 2023 8:22)
Kamienna Góra to od pewnego czasu stan umysłu
Wyborca PiS (12 stycznia 2023 7:53)
Cytuję użytkownika: Sti
Za rządów PiS-u to już całkowicie ludziom się we łbach pojebało...
Ja się nie dziwię, MOPSy powinny być czynne całodobowo. Skoro urzędnikom nie chce się pracować 24 h na dobę, to wyborca PiS radzi sobie jak umie, a że nie wiele umie to ....
Janosik (12 stycznia 2023 3:00)
Cytuję użytkownika: Sti
Za rządów PiS-u to już całkowicie ludziom się we łbach pojebało...
Pierd....j sobie łbem baranka o ścianę i najlepiej z przytupem losiu!!!
DJ2023 (11 stycznia 2023 21:02)
Szkoda że nie czytają tego co o takich się pisze !
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   policja  |   112  |   złodziej  |   rozbój  |  

Strzegom: Figura Maryi powieszona niczym wisielec na rusztowaniu

100 km/h przez miasto i prawo jazdy zatrzymane

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij