Menu

Wyburzenia na Starym Zdroju

Z krajobrazu dzielnicy Stary Zdrój znika właśnie budynek, który szpecił okolicę. Był w tak złym stanie, że miasto zdecydowało się na rozbiórkę, zamiast remontu.

Wyburzenia na Starym Zdroju

O pracach rozbiórkowych realizowanych na zlecenie Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta poinformował radny z dzielnicy Stary Zdrój Anatol Szpur. Budynek mieszkalny, którego już prawie nie ma mieścił się pod adresem Armii Krajowej 54A, i był nieco oddalony od ulicy.

 

 

To kolejny etap poprawiania wizerunku tej części Wałbrzycha. W ostatnich latach w tym rejonie powstały m.in. estetyczne zatoki parkingowe czy nieco większy parking. Remontowane były także chodniki i boksy na pojemniki na śmieci.

opr.plr
foto: użyczone / FB Anatol Szpur
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

bossman (13 stycznia 2023 6:59)
I GDZIE JA TERAZ JABOLE BĘDĘ PIŁ?
mieszkaniec Sobięcina (12 stycznia 2023 18:40)
Miasto wyburza budynki z których czerpało zyski bez inwestycji, czyli czynsz od mieszkańców i nic więcej. W żargonie prezesów spółek z O.O nazywa się to WYDMUSZKA.
ruhafka to wyznawca sekty zwanej pisem (12 stycznia 2023 16:24)
Cytuję użytkownika: Zygalski
Cytuję użytkownika: ODMIEN CZASOWNIK TO BE - DZIEN SWIRA
KANDYDAT PO-JEBOW NA MINISTRA FINANSOW MA PROBLEM Z ODMIANA TO BE. k***a DZIEN SWIRA. NIE POTRAFI, A POTEM DOSTAJE Z LISCIA PYTANIE O PROGRAM DLA STUDENTOW. I CISZA.... TO TRZEBA ZOBACZYC NA WLASNE OCZY. EKSPERCI I FACHOWCY. TO BE k***a OR NOT TO BE. PO-JEBANY ELEKTORAT I SZCZUJNIA WSI24 POMOZE, ZEBY GAMONIE BYLI TO BE BUEHEHEHEH. OGLADAMY GENIUSZA Z PO: https://twitter.com/i/status/1613459079929659398
Widać z daleka,że to twój dzień; Ze jesteś świr, to widać,ale już i czuć. Głupio,bo głupio,ale pisać ciebie nauczyli;ale na lekcjach myślenia już nie byłeś.I tu lukę masz straszną.
Szkoda Twojego czasu. Takiego przygłupa, jak ruhafka najlepiej ignorować i lekceważyć.
Il (12 stycznia 2023 9:38)
Cytuję użytkownika: Dwa oblicza
Ratusz kur.wa wyburzcie.
To jest słuszna koncepcja.
Analityk miejski (12 stycznia 2023 7:30)
Znamienne dla patologicznej władzy walbrzycha: burzyć co się da, nawet zabytki, czekać,aż samo się rozpirzy ( GDK), a w zamian budować wiaty śmietnikowe.Za całkiem spore pieniądze. Miasto się rozwija,jak grzyb na sobięcińskich kamienicach.
Dwa oblicza (11 stycznia 2023 20:35)
Ratusz kur.wa wyburzcie.

Dodaj komentarz

Stary Zdrój  |   wyburzenia  |   armii krajowej  |   zdkium  |  

Od 25 lat Gwarkowie patronują wałbrzyskiej szkole

Nie przyjechał autobus? Piszcie do ZDKiUM

Po walce ze śniegiem czas na śmieci...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij