Menu

Wyburzają budynek na Starym Zdroju (FOTO)

Kolejny wałbrzyski budynek przechodzi do historii. Trwa wyburzanie budynku przy ul. Armii Krajowej 54A. 

Wyburzają budynek na Starym Zdroju (FOTO)

Budynek nie nadawał się już do remontu. Dlatego podjęto decyzję o jego rozbiórce. Mieścił się tuż za parkingiem i boksem na śmietniki. W tym miejscu wyremontowano też niedawno chodniki. 

Wyburzenia budynków przeprowadzane są regularnie. Niedługo zniknie budynek dawnego kina na Podgórzu.

Przeczytaj też:  Wyburzą dawne kino

 

 

red
foto: WTV/ fb Anatol Szpur
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Oszukani na koncercie piaska (13 stycznia 2023 8:17)
Jest nas coraz więcej, ale trzeba szukać wszystkich, którzy czują się oszukani. Jest ich zapewne dużo więcej niż aktualna liczba członków naszej grupy. Mam sugestię, by każdy z nas na swoim profilu zamieścił odpowiednią informację. Ja u siebie napisałem coś takiego: "Jeśli ktoś z Was kupił bilety na koncert organizowany przez Scenę Konesera i czuje się oszukany (koncert został odwołany, a pieniędzy nie zwrócono - a miało to miejsce na masową skalę), to zapraszam do poniższej grupy: .https://www.facebook.com/groups/683525876827309/ "
Szczur (13 stycznia 2023 8:03)
Zębaty Arturek musi się wyprowadzić do jawora bo rudej nie przyprowadzi na Stary Zdrój
Iga (13 stycznia 2023 7:50)
A nic się w mieście już nie buduję. Miał być nowy 8 blok na husarskiej czy na ul. Traugutta. Może pier to zrealizować a potem burzyć i remontować. W taki tempie to my miasta nie zbudujemy
Roman 500 000 (13 stycznia 2023 7:21)
Brawo Roman Burzyciel.Będzie miejsce na kieszonkowe parki, hoteliki owadzie i cud-miód boksy śmietnikowe. I Wałbrzych stanie się już całkiem Biskupinem.

Dodaj komentarz

wyburzenia  |   budynek  |   stary  |   zdroj  |   walbrzych  |   zdjecia  |  

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij