Menu

Analiza tajemniczego wlotu na linii kolejowej Kłodzko - Wałbrzych (VIDEO)

Na kanale youtube "Nogami po górach" ukazał się film, na którym możemy zobaczyć analizę tajemniczego wlotu na linii kolejowej Kłodzko - Wałbrzych
Analiza tajemniczego wlotu na linii kolejowej Kłodzko - Wałbrzych (VIDEO)

 

 

red
video: yt Nogami po górach
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

gohciu (15 stycznia 2023 20:14)
Tak:) temat zdjęć satelitarnych, z owych lat, świadczy o wiele wyższym poziomie sztuk inżynieryjnych, niźli V2. Na poważnie, jestem fanem tajemnych tuneli, komnat etc. O Sajdaku jest tego trochę. W każdej bajce tkwi ziarenko prawdy:)
Kaspar Hauser (14 stycznia 2023 19:11)
Ciekawy temat, szczegolnie te zdjecia satelitarne z 1942r

Dodaj komentarz

analiza  |   youtube  |   sajdak  |   klodzko  |   walbrzych  |   tunel  |  

Kórnik czy Wałbrzych? Nowa latarnia w Rynku z obcym herbem

Piaskowa Góra: Ktoś podpalił skrzynkę w bloku przy ul. Broniewskiego

Z Wałbrzycha trafiły do Ukrainy, a potem na front

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij