Menu

Zaginął 35-letni mężczyzna. Widzieliście go ?

Kamiennogórska policja poszukuje zaginionego mieszkańca Lubawki. Mężczyzna ostatni raz był widziany około godziny 14:00 w Lubawce a o godzinie 15:00 ostatni raz konatktował się z rodziną.

Zaginął 35-letni mężczyzna. Widzieliście go ?
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze prowadzi czynności związane z poszukiwaniem osoby zaginionej.:
 
MARCIN ROGOWSKI L. 35 - mieszkaniec Lubawki 
Wczoraj (12.01.23r.) widziany ok. godziny 14:00 w Lubawce.
Ostatni raz kontaktował się z rodziną po godzinie 15:00 i od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. 
 
RYSOPIS:
- ciemna kurtka z napisem na plecach SCANIA 
 
 
- szaro-czarne moro na spodniach dresowych
- zielone buty trekkingowe 
Porusza się o dwóch kulach z fioletowymi rączkami. 
 
Może kierować pojazdem marki BMW koloru granatowego o nr rej. DW9RS16. 
Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do Dyżurnego KPP Kamienna Góra telefon 47 873 62 00 lub na numer alarmowy 112.
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
policja  |   112  |   kamienna góra  |   lubawka  |   zaginął  |   poszukiwania  |  

Napadła na 92-latkę i okradła ją

Zatrucie tlenkiem węgla - dwie dziewczynki w szpitalu

Pięcioro wałbrzyszan zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij