Menu

Basen i sauny w Aqua Zdroju już czynne

Po przerwie technicznej czynny jest już basen i sauny w wałbrzyskiem Aqua Zdroju. Druga dobra wiadomość jest taka, że ceny biletów nie poszły w górę. 

Basen i sauny w Aqua Zdroju już czynne
Przez dwa tygodnie baseny w wałbrzyskim Aqua Zdroju były nieczynne — trwała przerwa techniczna, podczas której wymieniono wyeksploatowane urządzenia i dokonano niezbędnych napraw. Nasi czytelnicy pytali, czy po przerwie nie wzrosną ceny biletów w związku ze wzrostem kosztów utrzymania obiektu. Przypomnijmy, że za gaz w 2021 roku spółka zapłaciła około pół miliona złotych, w ubiegłym roku było to już ponad 5 razy więcej.
 
Uspokajamy, zgodnie z zapowiadamy władz miasta, bilet na basen nie zdrożał. Mimo wzrastających kosztów nie grozi też zamknięcie Aqua — Zdroju
 
 
- Obiekt będzie działał, mimo tak gigantycznych kosztów, jakie spadły na nas. - deklarował prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
Nieczynna jest natomiast restauracja w związku z wizytą w obiekcie pierwszoligowego zespołu Odry Opole oraz młodych piłkarek i piłkarzy biorących udział w projekcie ZAMO (Zimową Akademią Młodych Orłów).
 

adm
foto:  ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

*** (16 stycznia 2023 23:06)
Czy chcielibyście ćwiczyć na takim sprzęcie ? NFOXSPORT.PL pytajcie na basenach, w fitness klubach, gabinetach odnowy i masażu o aquabajki i bieżnie do ćwiczeń w wodzie, nawet tam gdzie nie ma basenu, a dla dbających o osową sylwetkę infraCOUCH, vacuCABIN, rollMASSAGE IR
Ala (16 stycznia 2023 22:42)
I co , że otworzyli jak za sauny dalej trzeba płacić dodatkowo a nie można korzystać z karty multi Sport...Dalej jeździmy do Świebodzic
Jozek (16 stycznia 2023 13:12)
Aprezes wiceprezes sekretarz skarbnik rzecznik ile miesięcznie biorą plus ZUS za tą sadzawkę z zimna woda
Analityk miejski (16 stycznia 2023 10:40)
Skoro uruchomili, to lawinowo wzrosną koszty utrzymania tego przybytku.Czy prezes już dostał w nowym roku podwyżkę??

Dodaj komentarz

Aqua Zdrój  |   basen  |   sauna  |  

Mikołajki w Aqua Zdroju (FOTO)

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

MMA powraca do Wałbrzycha - CFN9 w Aqua Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij