Menu

Ukradli ponad 700 litrów paliwa

Przyjechali na stację benzynową busem, zatankowali do beczek ponad 700 litrów oleju napędowego i odjechali, nie płacąc. Kradzież nagrały kamery...

 

Ukradli ponad 700 litrów paliwa

Do kradzieży doszło na jednej ze stacji paliw w  Kowarach. Złodzieje przyjechali busem, na ładowni było kilka beczek, do których zatankowali paliwo. Ich łupem padło blisko 700 litrów oleju napędowego o wartości ponad 5 tysięcy złotych. Złodzieje mieli pecha, kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Na podstawie nagrań policjanci wytypowali i zatrzymali złodziei. Sa to mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego w wieku 21 i 45 lat.

Samochód, którym przyjechali złodzieje miał zamontowane skradzione wcześniej tablice rejestracyjne pochodzące. Mężczyźni odpowiedzą też za podobną kradzież paliwa ze stacji benzynowej na terenie powiatu świdnickiego. Grozi im do 5 lat więzienia.adm
foto: KMP Jelenia Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Gieno (20 stycznia 2023 22:53)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Geniusze, a bardziej Eugeniusze
Ty od Eugeniusza to dwa kroki w bok
Marek (20 stycznia 2023 0:51)
Dobrze,że tablice nie były przebiegłe.
Ania (18 stycznia 2023 21:32)
A tydzień temu w Dobromierzu, to chyba Ci sami
KrwawyLoLo (18 stycznia 2023 13:28)
Geniusze, a bardziej Eugeniusze
Jacek (18 stycznia 2023 11:40)
Wystarczyło sprawdzić właścicieli czerwonych busów Citroenów zarejestrowanych na Dolnym Śląsku ,których telefony komórkowe zalogowały się w okolicach tej stacji.Gdyby właściciel miał lepszy sprzęt pozwalający na odczytanie vin za szybą sądzę,że policja by była przed nimi w ich domu.
Misiek (18 stycznia 2023 10:59)
Co za analfabeta to redagowal....
TakaPrawda (18 stycznia 2023 10:43)
Cytuję użytkownika: Kakaowy ministrant
A na stacji pracują umysłowo ograniczeni? 700 litrów do busa,nie zastanowiło ich wcale. 50-60 ok.
Raczej ty jesteś ograniczony. Busy często tankują do beczek i mauserów setki litrów paliwa bo wiozą je na budowę do maszyn budowalnych.
Kakaowy ministrant (18 stycznia 2023 10:20)
A na stacji pracują umysłowo ograniczeni? 700 litrów do busa,nie zastanowiło ich wcale. 50-60 ok.
Marek (18 stycznia 2023 9:10)
Gang Olsena nic dodac

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   kradzież  |   złodziej  |   złodzoeje paliwa  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij