Menu

Uczył się jeździć, miał 3,5 promila

Miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, wsiadł w samochód i postanowił... uczyć się jeździć. Pijanego 35-latka zatrzymali policjanci, mężczyzna tłumaczył się chęcią doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu.


 

Uczył się jeździć, miał 3,5 promila

Tym razem przenosimy się na ulice Lwówka Śląskiego, by opowiedzieć o "fantazji" 35-latka, który postanowił się nauczyć jeździć samochodem. Zapewne nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna miał... 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

"Lekcje" rozpoczął na miejskim stadionie, gdzie jeździł między innymi po bieżni lekkoatletycznej. Później przeniósł się na osiedlowe uliczki. W samochodzie znajdowali się pasażerowi, oni również byli pijani.

Zatrzymany 35-latek tłumaczył policji swoje zachowanie chęcią doskonalenia umiejętności prowadzenia samochodu. Umiejętności faktycznie nie były wyjątkowe, samochód miał wiele uszkodzeń, między innymi uszkodzone zderzaki czy urwane usterko, które mężczyzna próbował naprawić... taśmą klejącą. Mężczyzna nie miał prawa jazdy.

35-latek stanie teraz przed sadem, grozą mu 2 lata więzienia.adm
foto: KMP Zgorzelec
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

KrwawyLoLo (18 stycznia 2023 14:30)
Pomysłowość niektórych po prostu przeraża

Dodaj komentarz

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij