Menu

W końcu lekkoatleci mają dobre warunki do treningu

1,2 mln zł kosztuje wymiana tartanu w Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina. Już w lutym z nowej nawierzchni będą mogli korzystać wałbrzyscy lekkoatleci. 

W końcu lekkoatleci mają dobre warunki do treningu

- W hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina praca wre. Już na początku lutego lekkoatleci z LKS Górnik Wałbrzych będą mogli trenować na nowoczesnej nawierzchni. Wymiana tartanu kosztuje nas 1,2 mln zł (100% z naszego budżet). Już wygląda, że będzie pięknie. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Tartan nie był wymieniany od 1976 roku. Na hali przy ulicy Chopina trenowało tysiące wałbrzyszan. Teraz będą mieli godne warunki do treningu.

 

 

Nowa nawierzchnia jaka zostanie położona to pełny poliuretan „Full Pur”red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

hala  |   lekkoatletyczna  |   remont  |   chopina  |   nowe miasto  |   widomosci  |   w24  |   wtv  |   informacje  |   sport  |  

Zmiany w komunikacji miejskiej - nowa linia 20 i nowa trasa linii 10

Kolejny skarb w wałbrzyskiej piwnicy?

Oferta o 2,5 mln za wysoka. Przetarg na remont Moniuszki i Matejki...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij