Menu

Wpadł z narkotykami, bo... sam zgłosił się w komisariacie

Miał przy sobie amfetaminę, a do tego był poszukiwany przez mundurowych — wpadł, gdy zgłosił się w komisariacie, by sprawdzić... swój stan trzeźwości.


 

Wpadł z narkotykami, bo... sam zgłosił się w komisariacie

Tuż przed godziną 23:00, we wtorkowy wieczór, do Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zgłosili się dwaj mężczyźni, by sprawdzić swój stan trzeźwości.

- Szybko okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gryficach celem osadzenia w areszcie na 10 dni za nieopłacenie grzywny za popełnione wykroczenie. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

25-latek miał także przy sobie zawiniątko, a w nim biały proszek. Badanie wykazało, że była to amfetamina. Mężczyzna trafił już do aresztu śledczego w Świdnicy, odpowie też za posiadanie narkotyków, za co grozi mu do 3 lat wiezienia.

Wtorkowy wieczór to w sumie trzy osoby zatrzymane z narkotykami. Kolejna wpadła w Wałbrzychu. Policjanci patrolujący Śródmieście na jednej z ulic zauważyli znanego im młodego mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie posiada narkotyków. 21-latek miał metamfetaminę.

W Glinnie mundurowi zatrzymali 23-latkę. Przy młodej mieszkance Pieszyc policjanci znaleźli amfetaminę.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radek (20 stycznia 2023 15:31)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić
spec (19 stycznia 2023 4:12)
Cytuję użytkownika: Do wyżej
A was stary dawał księdzu na kolana patusy z Wałbrzycha. Palcie dalej oponami w piecach.
twoj stary byl ksiedzem i walil cie w dupsko ze swoimi czarnymi kumplami
Twoje imię* (18 stycznia 2023 23:56)
Cytuję użytkownika: Poseł
Oj brawo tylko szkoda że w policja nie miała czas podjechać koło cmentarza tam gdzie facet latał z penisem na wieszku.
Na wieszaku? :d
Poseł (18 stycznia 2023 22:06)
Oj brawo tylko szkoda że w policja nie miała czas podjechać koło cmentarza tam gdzie facet latał z penisem na wieszku.
Do wyżej (18 stycznia 2023 17:15)
A was stary dawał księdzu na kolana patusy z Wałbrzycha. Palcie dalej oponami w piecach.
Tom (18 stycznia 2023 17:03)
Zgodzę się z Tobą
Ruda parówa (18 stycznia 2023 16:04)
Boguszów to totalna patologia dno i metr mułu powinni zrzucic tam bombe atomową... puste umarłe "miasto"

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   narkotyki  |  

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Dziś akcja 'Trzeźwość' na wałbrzyskich drogach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij