Menu

Schował się w łóżku przed policją i to drugi raz

Schował się w schowku na pościel, bo ukrywał się przed policją. Mężczyzna był poszukiwany. Kilkukrotnie zmieniał swoje miejsce zamieszkania, a kiedy policjanci wpadli na jego trop, postanowił ukryć się jak kiedyś w tym samym miejscu. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższych kilka lat.

Schował się w łóżku przed policją i to drugi raz
Funkcjonariusze  świdnickiej komendy poszukiwali 49-latka, za którym min. Sąd Rejonowy w Świdnicy wystawił list gończy.
 
 
Mężczyzna już kiedyś był poszukiwany i wówczas schował się u znajomej pod łóżkiem w schowku na pościel.  Policjanci udali się pod ten sam adres. W mieszkaniu zastali 49-latka, który chcąc uniknąć konfrontacji z policjantami kolejny raz schował się pod łóżkiem w schowku na pościel.
 
Tak samo, jak 3 lata temu - mężczyzna nie krył zdumienia, kiedy funkcjonariusze ujawnili jego kryjówkę. 49-latek został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego gdzie spędzi najbliższe 6 lat i 4 miesiące.

red
foto: policja/archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jorg (20 stycznia 2023 10:39)
6 lat w areszcie ,czy to jest legalne ?
Podzamczanin (19 stycznia 2023 9:16)
Jak byłem mały zawsze chowalem nogi pod kołdrę bo potwory z filmów czychaly. Bardzo mądry facet. Schował się cały,ale potwory i tak go dopadly
Nosacz (19 stycznia 2023 8:36)
6 lat i4 miechy puchy grubo chyba nie kradł pietruszki z ogródków.

Dodaj komentarz

swidnica  |   policja  |   112  |   łóżko  |   kryjowka  |  

Okradła seniorkę udając lekarkę

Schował się za suszarką i podawał się za brata

73-latka ukradła perfumy, 40-latek dwie tabliczki czekolady

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij