Menu

Remont w Zagórzu. Od poniedziałku objazdy

Remont przejazdu kolejowego w Zagórzu na ul. Głównej. Od poniedziałku do końca stycznia będziemy jeździli objazdem.


 

Remont w Zagórzu. Od poniedziałku objazdy

Od poniedziałku (23 stycznia) rusza remont skrzyżowania kolejowo - drogowego na ul. Głównej w Zagórzu Śląskim.

- Przejazd przez to skrzyżowanie zostanie zamknięty. Objazd na trasie Lubachów - Jugowice został poprowadzony przez Złoty Las, Dziećmorowice do Zagórza Śląskiego - informuje starosta wałbrzyski Krzysztof Kwiatkowski.  - W przeciwnym kierunku należy w Zagórzu Śląskim kierować się na Dziećmorowice i dalej Złoty Las - Lubachów.

Przebudowa skrzyżowania ma zostać zakończona do 31 stycznia.adm
foto: Google Maps.
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

Anna (22 stycznia 2023 15:00)
Od której godziny zamknięcie

Dodaj komentarz

Niezwykła delegacja w Sztolniach Walimskich

Ponad 2,5 miliona turystów odwiedziło Sztolnie Walimskie

Ponad 130 tys. turystów odwiedziło Gminę Walim

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij