Menu

Chcą obniżki VAT na energię do 5% (VIDEO)

- Na następnym posiedzeniu Sejmu będziemy po raz kolejny podejmować walkę o przyjęcie niższego opodatkowania ciepła systemowego i energii, byśmy mogli przejść przez kryzys, nie obawiając się rachunków. Polska 2050 złoży nowelizację ustawy obniżającą podatek VAT dla indywidualnych gospodarstw domowych do poziomu 5% - zapowiada posłanka Paulina Henning-Kloska z Polski 2050. Przedstawiciele partii organizują w całej Polsce spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami i rozmawiają o ich obawach związanych z dalszym funkcjonowaniem firm w czasie kryzysu.

Chcą obniżki VAT na energię do 5% (VIDEO)

 

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Emeryt (24 stycznia 2023 10:48)
Jeszcze jej tu nie bylo!Zapraszamy na Biały niech się przejdzie po chodnikach i poczeka na autobus nr ,5 czterdzieści piec minut.
Kaspar Hauser (22 stycznia 2023 18:39)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
To czego oni szukają w Wałbrzychu. Powinni jechać do Brukseli gdyż to UE zmusiła nas do przywrócenia wysokich stawek.
Klamstwa piszesz
Jerzy Jacek Pilchowski (20 stycznia 2023 21:28)
To czego oni szukają w Wałbrzychu. Powinni jechać do Brukseli gdyż to UE zmusiła nas do przywrócenia wysokich stawek.
*** (20 stycznia 2023 10:09)
A dlaczego ci "geniusze" NIE MÓWIĄ, ŻE OBOWIĄZUJĄCA W EUROSODOMII STAWKA VAT NA PALIWA PŁYNNE, GAZ, WĘGIEL, ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ WYNOSI 5 % ? Obniżenie VAT dla odbiorców indywidualnych VAT do 5 % oczywiście pomoże, ale ceny produktów i usług będą zawierać VAT 23% !!! Dlaczego nie MÓWICIE, ŻE W POLSCE MAMY 3 600 000 000 TON WĘGLA, KTÓRY JEST MOŻLIWY DO WYDOBYCIA !!! DLACZEGO NIE MÓWICIE, ŻE NIEMCORY URUCHAMIAJĄ WYDOBYCIE SWOJEGO WĘGLA !!!
Księgowy (20 stycznia 2023 9:12)
W Piotrkowie ludzie wyszli na ulicę oburzeni rachunkami za energię!

Dodaj komentarz

drożyzna  |   inflacja  |   ceny energii  |   VAT  |   polska 2050  |  

Wyłudzili ponad 53 mln. zł. Jest akt oskarżenia

Gość Dnia - Stanisław Jurcewicz

Ceny cały czas rosną. GUS podał dane inflacyjne

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij