Menu

Paulina Hennig-Kloska z Polski 2050 spotkała się z przedsiębiorcami

Posłanka Polski 2050 Paulina Hennig-Kloska spotkała się z przedsiębiorcami z Wałbrzycha i okolic. W spotkaniu uczestniczył również lider województwa dolnośląskiego Polski 2050, Zenon Madej. 
 
Paulina Hennig-Kloska z Polski 2050 spotkała się z przedsiębiorcami
- Głównym tematem są ceny energii. Zaczynając od paliwa, poprzez gaz. To, co się dzieje z tymi cenami. Ceny hurtowe nośników na giełdach światowych spadają, a my obserwujemy podnoszenie cen i kosztów produkcji, usług. Przekłada się to na trudności w trwaniu i wysokie ceny końcowych wyrobów. Chcemy zebrać o tym od przedsiębiorców maksymalną ilość informacji, ale też o różnych, innych obszarach, które utrudniają im życie i prowadzenie działalności gospodarczej. - mówi Zenon Madej. 
 
 
Co najbardziej doskwiera przedsiębiorcom? 
 
- Myślę, że to jest chyba domena wszystkich przedsiębiorców w Polsce – brak stabilności i przewidywalności. To jest to, czego nie ma w działalności gospodarczej. Utrudnia to planowanie, rozwój, przewidywanie tego, co się wydarzy, inwestycje. Jest bardzo duża niechęć, w sensie administracji. To się odczuwa. Wymyślanie różnego rodzaju formularzy, zobowiązań, sprawozdań, wielokrotnych danin zamiast jednej. To wszystko jest bardzo utrudnione.  - mówi Zenon Madej. 
 
 
 
Jak mówi przedstawiciel Polski 2050 –  Początek zamykania biznesów może dopiero nastąpić. Był kryzys pocovidowy. 
 
- Obecnie, inflacja spowodowała, że ceny rosną bardzo mocno. Jest coraz mniej konsumentów. Zaczynamy obserwować spadek dochodów w poszczególnych branżach. Przewidujemy, że drugi kwartał może być bardzo trudny. Zaczniemy obserwować bardziej wzmożony upadek i zamykanie przedsiębiorczości.  - mówi Zenon Madej.
 
Jakie działania zamierza podjąć Polska 2050? W planach są m.in. interpelacje i projekty ustaw. 
 
- Robimy absolutnie wszystko, by nagłaśniać tematy i ułatwić ludziom życie. Mówimy o przedsiębiorcach, ale będziemy tez wnioskowali o obniżenie VAT dla konsumentów. Nie ma obowiązku VAT 23 %. - mówi Zenon Madej.
 


red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kon (10 lutego 2023 19:50)
Korwin mówi że kobiety są mniej inteligentne od mężczyzn.
Ronin (20 stycznia 2023 10:40)
"Dzikie" tłumy z większości działaczy. Smutne.
srutututu (20 stycznia 2023 8:02)
Jestem ciekaw co Paulina Hennig-Kloska i Zenon Madej mają oprócz p*****lenia głupot coś do zaoferowania
pp (20 stycznia 2023 7:54)
20%mózgu i 50%inteligencji i łzy
pawel (19 stycznia 2023 21:15)
Cechą tych komunistów jest to ,że stwarzają problemy których wcześniej nie było a potem starają się te problemy likwidować , oczywiście to co zepsują juz nigdy nie naprawią ale pogoń za krolikiem będzie trwała dopóki ich kieszenie nie wypchają się do konca ................oni myślą o dobrobycie swoich gówniaków .................niszczą was dla bachorów , dla ich lepszej przyszłości .................... LALLALAL NANANANANA
pawel (19 stycznia 2023 21:08)
––––> Obecnie, inflacja spowodowała, że ceny rosną bardzo mocno. Jest coraz mniej konsumentów. Zaczynamy obserwować spadek dochodów w poszczególnych branżach. ––––––––––––> właśnie inflacja i wzrost cen gazu , prądu wziąl sie stad że tacy ludzie jak politycy z partii Hołownii popierają komunistyczną , faszystowską transformację energetyczną określaną jako zielony ład , lansowaną przez m.in niemieckich zboczeńców , finansowanych przez Pekin , Moskwę , Tel Awiv , po to by ludzie zubożeli , nadmiarowo umierali ..............zaś tacy jak tak posłanka by żyli razem ze swoimi bachorami w dobrobycie na koszt tych ubogich .................wyjątkowo paskudna chołota .............dodam że komediant Hołownia wprost powiedzial że chce likwidacji gotówki tak by "przedsiebiorcom żyło się lepiej " BUEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEH
pawel (19 stycznia 2023 21:01)
O wyborcach idiotach tej partii swiadczy to –––––––––––––––––––> Na zlecenia portalu wPolityce.pl pracownia Social Changes zapytała Polaków: Czy popiera Pani/Pan wprowadzenie kolejnego lockdownu i obostrzeń epidemicznych, jeśli znacząco wzrośnie liczba zachorowań na COVID-19 w Polsce? Jak dodano - "wprowadzenie lockdownu popiera 54 proc. wyborców Polski 2050 –––––––––––––––––––––––––––> tzn. wyborcy tej nazistowskiej partii segregującej ludzi chcą zamykania gospodarki poprzez lockdown by potem zmagać się z szalejącą infancją BUEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEHEHEH
pawel (19 stycznia 2023 20:50)
––––>Posłanka Paulina Hennig-Kloska (Polska 2050) mówiła TVN24 w lipcu 2021 roku ––––––––––––> " informowanie z wyprzedzeniem o obostrzeniach mogłoby być zachętą do szczepień............ gdyby na przykład obywatele dziś wiedzieli, ze od września rząd zamknie restauracje i będą do nich mogły wchodzić tylko osoby zaszczepione, to myślę, że liczba chętnych na szczepienia już dziś mogłaby być większa". ·····················> zwolenniczka segregacji sanitarnej , chciała poprzez odbieranie ludziom wolności i godności zmuszać wszystkich Polaków do przyjmowanie niesprawdzonych , nieskutecznych preparatów na covid zwanych potocznie szczepionkami ................ zwolenniczka zamykania restauracji dla niezaszczepionych , dzieli ludzi na zaszczepionych tych lepszych i niezaszczepionych tych którzy powinni mieć ograniczone prawa obywatelskie , nawiązując do nazistowskich tradycji zbrodniarzy niemieckich , oczywiście cały ruch Hołownia jest finansowany przez kapitał zagraniczny, a sam lider jest oszustem z TVN
pawel (19 stycznia 2023 20:42)
––––> Paulina Hennig-Kloska ––––––––––––> listopad 2022 : " Rzecznik partii była niedawno gościem Radia Zet. W trakcie internetowej części programu posłance przeczytano jedno z pytań, które brzmiało "dlaczego broni pani pedofilii w Kościele". Hennig-Kloska miała gotową odpowiedź, jednak przejęzyczyła się. Efekt był fatalny. Chciałam wszystkich zapewnić, że jako Polska 2050 zrobimy wszystko, by w ciągu 100 dni po zmianie władzy powołać specjalną grupę pedofilów – stwierdziła polityk. Po chwili rzecznik partii zdała sobie jednak sprawę ze swojej wpadki i szybko się poprawiła. "
Żenada (19 stycznia 2023 20:07)
Patrząc na zawrotną ilość przedsiębiorców na sali,( w tym jedna śpiąca emerytka i kilku tworzących sztuczną frekwencję) widać jak docenili " ekspertkę".
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

przedsebiorcy  |   polityka  |   spotkanie  |   polska  |   2050  |  

Tłumaczyli seniorom jak nie dać się oszukać

''Chodzi o radykalną zmianę filozofii Państwa''. Samorządowcy i...

Uwaga na oszustów - spotkanie informacyjne dla seniorów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij