Menu

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Blisko 100 tys. zł kosztowała rozbudowa monitoringu miejskiego w Boguszowie Gorcach. W mieście pojawiło się kilka nowych kamer.


 

Boguszów rozbudowuje monitoring miejski

Nowe kamery zostały zamontowanego przy przystankach autobusowych przy ul. Krakowskiej, na placu zabaw przy ul. Kosynierów i przy ul. Gen. Józefa Bema. Monitorowany jest też skwer przy skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i ul. Racławickiej. Nowe kamery pojawiły się również na terenie PSP nr 5 w dzielnicy Gorce i na skrzyżowaniu ulic Strażackiej i Szkolnej. Gmina zamontowała też lampy doświetlające przejście dla pieszych w ciągu drogi wojewódzkiej – ul. Traugutta.

Koszt instalacji nowych kamer i doświetlenia przejść dla pieszych to ponad 94 tys. zł. z czego prawie 89 tys. złotych pokryło dofinansowanie w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka na lata 2022-2024.adm
foto: Gmina Boguszów Gorce
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja też (21 stycznia 2023 12:04)
Cytuję użytkownika: Ja
I bardzo dobrze Orwell srowrell w tym patologicznym mieście trzeba więcej takich inwestycji bo bezrobotnej bandzie rozum odebrało robią co chcą!!!!!! Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdyby burmistrzyni nie usadziła na stołkach rodzinki i znajomków to by było mniej bezrobotnych. Przecież największy pracodawca w BG to gmina! Ile ludzi pozwalnialiście żeby mąż dyrektor i inni mieli robotę? Jeszcze wyzywacie ludzi od bezrobotnej bandy. Gdyby nie ta banda to byście wyborów nie wygrali i nie żarli z koryta!!!!
Ja (20 stycznia 2023 14:44)
I bardzo dobrze Orwell srowrell w tym patologicznym mieście trzeba więcej takich inwestycji bo bezrobotnej bandzie rozum odebrało robią co chcą!!!!!! Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Księgowy (20 stycznia 2023 12:54)
Orwell 1984 się kłania, terror i państwo policyjne. Sowiety wymiękają, nawet oni nie mieli takich środków nadzoru nad ludzmi.

Dodaj komentarz

Policja zapobiegła tragedii. Zaginiona 12-latka została odnaleziona

Nie żyje 22-latka. Śmiertelny wypadek w Boguszowie

Ogłoszono przetarg na część budowy obwodnicy Boguszowa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij