Menu

14-latek powybijał szyby, chciał się popisać przed znajomymi

Straty wynoszą ponad 12 tys. złotych, a odpowiada za nie 14-latek, który powybijał szyby w byłym pawilonie handlowym. Jak tłumaczył policjantom...  chciał się popisać przed znajomymi.


 

14-latek powybijał szyby, chciał się  popisać przed znajomymi

Do zdarzenia doszło w Sylwestra, przy ul. Staszica w Boguszowie-Gorcach. 14-latek powybijał szyby w byłym sklepie, straty oszacowano na 12 tysięcy złotych.

- Młody wałbrzyszanin ostatecznie trafił w ręce wałbrzyskich policjantów, przy wsparciu boguszowskich, w minioną środę przy ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach. - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Nieletni przyznał się do wybicia szyb. Policjantom tłumaczył, że chciał popisać się przed znajomymi. O jego losie zadecyduje teraz sąd rodzinny.

adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ziomal (23 stycznia 2023 12:49)
Co nie napisali co mu grozi pewnie puścili go bo nie letni,bo za komunę milicja wtedy spałowała by go i by nie miał już chęci dalej to robić.
spec (21 stycznia 2023 7:48)
Cytuję użytkownika: Do mon
A ty to taki pracuś, pewno z Wałbrzycha u was to patologii nie ma. Dolina Biedy....miasto patusow i ćpunów. Oponami w piecu pala
Zamknij ta szczerbata dupe patolu z bambuszowa
Do mon (21 stycznia 2023 0:39)
A ty to taki pracuś, pewno z Wałbrzycha u was to patologii nie ma. Dolina Biedy....miasto patusow i ćpunów. Oponami w piecu pala
Vxsds (20 stycznia 2023 21:31)
Cytuję użytkownika: Sti
Taki psychol pewnie wyrośnie na mordercę i pewnie prędzej czy później zabije albo jakieś zwierzę albo człowieka.
Oby pisowca
architekt (20 stycznia 2023 20:44)
Wałbrzych powinien dołączyć Boguszów do siebie, może Boguszów stałby się bardziej cywilizowany i wyszedłby na ludzi :) Kiedyś największe problemy były z Sobięcinem a teraz w większości na nim cisza i spokój
Bolek z lolkiem (20 stycznia 2023 18:28)
To mogę teraz ja powybijać mu zęby, żeby popisać się przed swoimi znajomymi?
Podzamczanin (20 stycznia 2023 18:15)
Cytuję użytkownika: maniek
Czytajcie ze zrozumieniem. To był wałbrzyszanin! Czyli patologia wałbrzyska na wyjeździe.
On ze starówki. A to nie walbrzych,to 13 dzielnica.
DJ2023 (20 stycznia 2023 17:42)
Popis będzie drogi !
maniek (20 stycznia 2023 16:48)
Czytajcie ze zrozumieniem. To był wałbrzyszanin! Czyli patologia wałbrzyska na wyjeździe.
Ja (20 stycznia 2023 16:02)
Cytuję użytkownika: Boguszowianin
Zgadzam się, że jest w tym mieście sporo rażącej patologii, ale co to znaczy, że "Cały Boguszów patologia..." ? Bez przesady. Nie każdy kto nie pracuje wybija szyby i demoluje przystanki.
Ludzie nie pracują z różnych powodów wiadomo ale od razu widać kto ma za dużo wolnego czasu na uciechy życiowe ......
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Boguszó∑ Gorce  |  

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij