Menu

Wypadek w Sokołowsku. Było za szybko...

Stracił panowanie nad autem i uderzył słup. Powodem wypadku była nadmierna prędkość, na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.


 

Wypadek w Sokołowsku. Było za szybko...

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek na ul. Głównej w Sokołowsku.

-  W wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków na drodze 22-latek zjechał swoim samochodem osobowym z jezdni na pobocze, by ostatecznie uderzyć w latarnię uliczną, a następnie porzucił pojazd. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. - Mieroszowscy policjanci szybko ustalili, kto kierował samochodem i udali się do miejsca zamieszkania sprawcy. Był trzeźwy i na szczęście nic mu się nie stało.

Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny samochodu i skierowali sprawę do sądu.adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com


 

Komentarze

PL (22 stycznia 2023 11:17)
Szkoda slupa ......

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij