Menu

Próbowała odbić ''ukochanego'' z rąk policji

Alkohol i miłość potrafi zaprowadzić do aresztu. Przekonała się o tym 31-latka, która próbowała "odbić" swojego ukochanego z rąk policji. Warto dodać, że mężczyzna trafił w ręce policji... po jej zgłoszeniu.

Próbowała odbić ''ukochanego'' z rąk policji
Do zdarzenia doszło w Oławie. Wszystko zaczęło się, gdy policjanci zostali wezwani do awantury między 31-letnią kobietą i jej 30-letnim partnerem. Wcześniej kobieta razem z mężczyzną pili alkohol. By nie eskalować konfliktu, mężczyzna wyszedł z mieszkania. Gdy policjanci odjechali, 30-latek wrócił do partnerki i wszczął kolejną awanturę.
 
- Zachowywał się agresywnie, był wulgarny i stwarzał realne zagrożenie dla mieszkańców z sąsiedztwa. Agresor został zatrzymany. Obserwująca czynności partnerka chciała wycofać interwencję, tłumacząc swoje zgłoszenie miłością do partnera i troską o jego zdrowie. - informuje asp. szt. Wioletta Polerowicz z oławskiej policji.
 
Mężczyzna trafił jednak do policyjnego aresztu. Wtedy 31-latka postanowiła "odbić" go z rąk policjantów.
 
- Przyjechała samochodem do oławskiej jednostki, zapominając, że tego dnia, przez kilka godzin spożywała alkohol. - relacjonuje asp. szt. Wioletta Polerowicz.
 
 
Kobieta wjechała w ulicę „pod prąd”, zaparkowała na miejscach wyznaczonych dla radiowozów i weszła do komendy, żądając spotkania z zatrzymanym partnerem. 31-latka była pijana, alkomat pokazał prawie 2 promile.
 
- 31-latka po czynnościach procesowych została zwolniona. Nie zamierzała jednak opuścić budynku komendy bez swojego partnera, wszczęła awanturę, podczas której zachowywała się agresywnie i stwarzała zagrożenie - informuje asp. szt. Wioletta Polerowicz
 
Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia.
 
adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wodociagowy (23 stycznia 2023 9:36)
Cytuję użytkownika: Marian
Wy dziady z chołoty redakcyjnej nieuki nie macie mapy gdzie Oława leży pajace PISowskie
Na Ukrainie?
Jola (22 stycznia 2023 12:19)
A na Podzamczu kot ugryzł jamnika w dupe.
Marian (21 stycznia 2023 20:56)
Wy dziady z chołoty redakcyjnej nieuki nie macie mapy gdzie Oława leży pajace PISowskie
xsdS (21 stycznia 2023 18:05)
wyborcza z PZPR pisze same głupoty
Kakaowy ministrant (21 stycznia 2023 15:31)
Cytuję użytkownika: Moherowy Pisior
W sklepie na 11 listopada wywrócił się worek ziemniaków.
Worek wywrócił się bo pijak wpadł na niego,zaraz przed tym jak dostał w pysk od pijanego kierowcy tira,któremu pijak ukradł wcześniej portfel i woreczek marihuany. Przybyli na miejsce policjanci okazali się być członkami mafii z 11 listopada,w związku z czym zastrzelili sklepowa,obcięli jej głowę i poszli do kościoła wyspowiadać się,ale tam kadiadz Proboszcz ich zgwalcil na plebani,po czym kazał głowę wypchać i ...nie mówić nikomu
Moherowy Pisior (21 stycznia 2023 14:51)
W sklepie na 11 listopada wywrócił się worek ziemniaków.
Alex (21 stycznia 2023 14:15)
Co nas Oława obchodzi?Nie macie już o czym pisać?
Podzamczanin (21 stycznia 2023 13:12)
I wszystko dobrze się skończyło. Siedź teraz razem i są szczęśliwi. Nieszczeliwi są policjanci,bo raporty trzeba pisać.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |  

Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło w szpitalu

Był poszukiwany, trafi na 5,5 roku do więzienia

I na tym właśnie polega służba...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij