Menu

Jest ślisko. Uważajcie

To może być trudny poranek dla kierowców. Na drogach jest bardzo ślisko. 

Jest ślisko. Uważajcie

Do wypadku doszło w niedzielę około południa w Boguszynie nieopodal Kłodzka. Na łuku drogi kierowca wpadł w poślizg i wjechał do rowu i dachował. Samochodem jechały cztery osoby, na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń. Na drogach w regionie jest ślisko. Policja apeluje o ostrożność.

 

 

adm
foto: Kłodzko 998 Alarmowo
redalcka@walbrzych24.com

Komentarze

Janek (23 stycznia 2023 14:55)
Zajmijcie się remontem.... a bardziej ekipą remontową ul.1Maja w Wałbrzychu......zrobili kawałek jezdni, wylali asfalt i zastawili barierkami.... a Ty człowieku jedź dalej z boku po czołgowisku.... dosłownie po CZOŁGOWISKU.......
Gregor (23 stycznia 2023 13:01)
Cytuję użytkownika: Zaintrygowany
Jaki musi być współczynik tarcia aby ludzie sami wiedzieli że jest ślisko i nie trzeba by o tym ich informować w gazecie ?
Niestety, zidiocenie społeczeństwa postępuje.Bez smsa z RCK matołki już nie wiedzą że spadł śnieg i jest ślisko.Na FB szukają jak się ubrać żeby wyjść do biedronki po śniegu.I jak w znanym skeczu: wyłączą prąd to nie będą mogli googla zapytać jak wyjść z czarnej dupy, w której cieple obecnie siedzą.
Sylwester (23 stycznia 2023 11:05)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Cytuję użytkownika: Misiek
Co nas Kłodzko obchodzi..
Zgadza się.U nas mamy fajniej.Przetarg na odśnieżanie od grudnia 22 do marca 23 Srul uruchomi 14 lutego! I to jest "Miś na miarę naszych możliwości "
14 lutego ale którego roku :D 2050???
Zaintrygowany (23 stycznia 2023 10:55)
Jaki musi być współczynik tarcia aby ludzie sami wiedzieli że jest ślisko i nie trzeba by o tym ich informować w gazecie ?
Roman 500 000 (23 stycznia 2023 9:30)
Cytuję użytkownika: Misiek
Co nas Kłodzko obchodzi..
Zgadza się.U nas mamy fajniej.Przetarg na odśnieżanie od grudnia 22 do marca 23 Srul uruchomi 14 lutego! I to jest "Miś na miarę naszych możliwości "
Elax (23 stycznia 2023 9:06)
Znowu pewnie jakiś Poznaniak na letnich oponach !!!
Pilkarzyk (23 stycznia 2023 9:01)
Cytuję użytkownika: Misiek
Co nas Kłodzko obchodzi..
Jak to co,oczywiście ze obchodzi. Można pohejtowac na nich. Jebac klodzko ole ole ole..nie damy się.
Misiek (23 stycznia 2023 7:36)
Co nas Kłodzko obchodzi..

Dodaj komentarz

ślisko  |   drogi  |   wypadek  |   112  |   policja  |  

Dachowanie w Starym Julianowie

Okradła seniorkę udając lekarkę

Schował się za suszarką i podawał się za brata

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij